Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aviz SidA(O)
#1
micutzu*
Scurt istoric: - player de CS inca din anii de debut 2000 + ...... (cand probabil SidA(O) nici nu stia ce e ala un soarece de computer.)
- incetarea activitatii acum mai bine de 5 ani.
- reluarea activitatii (hmmm acum 2 sapt. la rugamintile unor veterani de CS, doar de dragul vremurilor trecute)

Precizare : - in toata perioada nu am primit un ban pe server privind Cheaturile ("Coade")

Asadar tinere, SidA(O), cand detineam un cont cu admin pe serverele cu traditie in CS, tu invatai sa-ti faci nod la sireturi.
Din experienta, tin sa-ti amintesc, inainte de a lua o decizie de admin, verifici suspiciunile (eventual te mai interesezi in stanga, si-n dreapta, ce si cum).


Discutie cu aprox. 1 h inainte de a primi ban
(SIda casca ochii bine):

Darkclan#BuT ™ (9/3/2009 9:00:39 PM):
Darkclan#BuT ™ (9/3/2009 9:01:08 PM): pune acolo
eu (9/3/2009 9:01:45 PM): cand eram de varsta voastra
eu (9/3/2009 9:01:46 PM):
eu (9/3/2009 9:01:53 PM): e bun sau nu?
Darkclan#BuT ™ (9/3/2009 9:02:44 PM): acum ma uit
Darkclan#BuT ™ (9/3/2009 9:04:35 PM): gata
Darkclan#BuT ™ (9/3/2009 9:04:35 PM):
Darkclan#BuT ™ (9/3/2009 9:04:41 PM): ms pt timpul acordat
Darkclan#BuT ™ (9/3/2009 9:04:41 PM):
eu (9/3/2009 9:04:48 PM): ar trebui sa-ti ceri scuze
eu (9/3/2009 9:04:49 PM):
Darkclan#BuT ™ (9/3/2009 9:04:55 PM): pt?
Darkclan#BuT ™ (9/3/2009 9:05:01 PM): imi fac doar datoria
Darkclan#BuT ™ (9/3/2009 9:05:02 PM):
Darkclan#BuT ™ (9/3/2009 9:05:04 PM): bft

Concluzie: catre Administrator: de dragul Cs-ului (si al vremurilor tineretii), nu mai dati conturi de admin tuturor copilasilor. Oricum sunteti jalnici.

PS: am pierdut cateva minute din viata scriind randurile astea doar din frustrare, nu am nevoie de UnBan


Attached Files
.jpg   aim_headshot0000.jpg (Size: 154.25 KB / Downloads: 380)
#2
Din informatii sigure ale colegilor mei care ziceau clar ca ai cod am actionat.O seara cat mai placuta.E Sido pentru cei ce nu mai vad sa citeasca.Batranetea ta nu prea merge cu satira.Mor neuronii mai repede odata cu varsta.O seara cat mai placuta.
#3
luati-va de mana
#4
Sido , ai facut poze lui micutzu ?
si a reiesit ca are cod ?:
avea 13-3 parca nu ?
eu nu as fi dat ban !
sincer , eu dau ban cand vad sigur ca e ceva in neregula !
oamenii mai joaca si cu casti , si cu ochii inchisi , si cu copii in brate , cum pot si ei ,. dar uite a intrat pe forum , si-a facut cont , i l-am activat ! deci concluzie " asa pierdem oameni buni , (poate ) ".
#5
nui vb de poze neaparat....da eu nam intzeles ceva....TU teai luat dupa ce or zis ALTZII?...'are cod' ... 'bine ii dau ban' 'pac'....sau 'are cod' 'bine stai k ma pun spectator' si dupa cateva runde de verificare iai dat ban??

k dak ai procedat ca la prima optiune...atunci avem o mik problema aici
#6
Tu ai zis ca are cod jammin mai de mult.Si m'am luat dupa dumneata.Nu am dat ban ci quit cred.In fine.Am avut o discutie pe sv cand te plangeai ca numai tu faci treaba si ca dc nul'l vad pe micutzu ca are cod.Nu va luati aiurea de mine Smile
#7
se aplica stilul pupincurist.


[AMXBANS] You are Banned from this server by admin Sido
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : micutzu*
[AMXBANS] Reason : ' wall '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 86.124.82.200 '
[AMXBANS] ========================================

Oricum prietene esti impertinent.
#8
Nu tineam minte ca de obicei nu dau.
#9
Eu nu te'am jignit foarte urat asa ca te rog sa iti respecti varsta pe care pretinzi ca o ai.



Imi cer scuze pentru ca am actionat fix cu nu trebuia dar eu stiam o treaba cu 2 player-i printre care si niku si din acest motiv nu ii lasam sa joace.Pe niku ieri de ex...quit-quit...dc nu ma lasi sa joci nu am cod.Il las si dupa 10 minute PGL zone F10.
#10
un sfat mic Big Grin altadata nu te lua dupa altii..si eu m-am luat dupa altii si ii dadeam exec lui jammin :oops: :oops: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#11
jammin mereu face in asa fel incat sa te poti lua de el... intr-un fel sau altul .. deci ma bucur de ce zici =))) no offence
Cele mai dificile drumuri duc in cele mai frumoase locuri

The love is a name |
Sex is the game |
Forget the name |
And play a game |
#12
sskkiillzzoorr Wrote:jammin mereu face in asa fel incat sa te poti lua de el... intr-un fel sau altul .. deci ma bucur de ce zici =))) no offence

jimi esti offtopic, darkclan se referea ca imi dadea execuri ca am cod, si el credea ca am cod pt ca sareau aia de pe sv cu gura, dar in fine, te mananca, te roade...
#13
ar trebui inchis topicul.. faza e rezolvata.. ce rost mai are?
#14
are dreptate ikks

Concluzie: avetzi mai mare grija cum folositi comenzile...si verificati personal nu va bazati pe spusele altora

bafta

TOPIC CLOSED


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)