Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
avem niste admini super
#1
am calc cam varza si intrai si io 2 min sa vad dak isi revenii ......
imi merge in reluare asta e ..... din partea mea puteti sa dati admine si la aia de 10 ani
NU CER SCOATEREA BANULUI ......dar nu progresati cu serverul avand admini de-ai ca darkclan

sa ajuns lumea tata .....joc de 3 ani aproape si vine un **** ca asta sa imi dea ban

oricum o sa mai fiu pe aici pe forum .....in rest toate bune

sa nu ziceti ca aiurez:
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin Darkclan#BuT
[AMXBANS] You have 23 hours , 59 minutes and 12 seconds left on your ban.
[AMXBANS] Banned nick : Bofanel / calc varza
[AMXBANS] Reason : ' speed '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 92.85.103.72'
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#2
ahahahahahahahSmile))))

amx_execclient bofanel +512 DDR + 10MB/s.....Smile)...si atzi rezolvat problema
#3
EvolvE^ Wrote:ahahahahahahahSmile))))

amx_execclient bofanel +512 DDR + 10MB/s.....Smile)...si atzi rezolvat problema


nush ce draqu sa i fac ma evo pe bn .....
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#4
Safta daca te gaseam eu iti dadeam eu ca fusese unu cu speed "ca si tine se misca"si pana si eu am crezut ca ii vreo unu care vrea ca sa faca un mishto de nick-ul tau asa ca nu fi Mad :twisted: pe Dark ca daca nu iti dadea el iti dadeam eu ..... asa cum i-am dat si lui " jsT- " ca il lasa-se pe Umbre&D*G de pe adminu lui .... asa ca nu fi suparat ....
priveste partea buna ca s-a luat atitudine Repede asupra ta Big Grin
#5
offtopic : BLA BLA BLA

ontopic : resurse necesare pentru a putea juca cs , placa video 64mb / 256 ram / cpu 800+ , banda internet 1mb donwload / 300 kb upload . de preferat sa iasa cocalurul din tine de pe masanger (status JOC CS DND ) :roll: :roll: :roll:
#6
Nu eram pe server in momentul ala insa imi dau seama ca tu Safta ai fi facut la fel daca stateai pe un jucator si vedeai ca acum e in baza.. acum e in alta baza si tot asa... tinand cont ca era si Laurentii pe server nu stiu daca are rost sa mai lungim discutia !!!
Nu este vina lor ca pc tau este varza sau mai stiu eu cum... daca e varza fa-i un upgrade la componente si dupa asta nu se mai ia nimeni aiurea...
Parerea mea este ca a fost o greseala neintentionata si trebuie tratata ca atare... Spor la joc !

#7
Safta te stiu decand am inceput sa joc pe acest server.Dar cum poti spune ca nu aveai speed?eram pe awp_india,freezetime 1,erai ct.cum se termina freeze cum erai in baza la tero si omorai pe capete...singura greseala pe care am facuto a fost ca nu ti-am facut demo Smile.cum a zis si laurentzii la inceput am crezut ca e aceiasi persoana care intrase cu vreo 10 min inaintea ta tot cu "pb de pc" si vrea sa iti foloseasca nick-ul...si inca ceva nu m-am ajunsWinka fi admin nu e smecherie Smile si vb frumos ca eu nu te-am insultat si nici nu o sa te insult Smile da dovada de maturitate nu de copilarii ! bft in continuare
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
maxim + temelie Smile)
#9
cam asa ceva... Smile)

#10
mai erau admini pe server ?

daca da , te -am rugat sa nu folosesti adminul cat sunt admini pe server domnule Darkclan
ca eu pic la mijloc , intelegi ?

si adminii care nu stau cu numele lor si is pun alte nume rog sa nu mai faca plangeri , deoarece si cu ip respectiv nu putem sti daca a fost el sau nu !
ai inteles safta !
#11
nu ma intereseaza ce probleme aveti la calculator !
vi s-a dat un admin , il folositi !
#12
eram shi io in acel moment pe servar am vazut k a intrat ssss adik safta dupa un minut acesta si-a schimbat numele bofanel/varza cam asa ceva miam dat seama k el este ... dar nu am putut sa le zik la admini Laurentii shi Darklan pt k aveam gag .... intradevar se misca cam ... rapid .. da nu cred k avea speed ...
ToTi ItI vOr BiNeLe .... NuI LaSa Sa Ti-L Ia.... PlECaT inTR-o LuM3 FarA ZdRenTe ...
#13
Darkclan mha in primul rand daca bofanel are cod u nu jtii ca nu mai are ce cauta pe server in al doilea rand ban pe forum CRED...si in al treilea rand am ras la topicul asta de am ruptSmile))))) bofanel da asta nu trebuia la reclamatii Smile?
#14
ok .....am ca inteles ......
1 scuze darkclan dak team jignit
2 as prefera un ban permanent dak ma puteti ajuta/oricum o sa mi-l dau eu dak nu
3 sper sa rezolv problema cu pc ul in primul rand ....asta e beleaua

4 RESPECT FOR ALL !!!!
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)