Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
autodenunț ;))
#1
Salut băieți, de doua, trei săptămâni sunt "șantajat" cu un demo in care aș folosi cod. Vreau să fie infirmat sau confirmat acest mit. http://www.girlshare.ro/34483729.5 . Vă mulțumesc, aștept răspuns și implicit penalizări.
#2
Demo-ul e facut de mine de 2 saptamani , sunt de parere ca e wall la buton.
#3
si eu is de parere ca ai wall la buton
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#4
Ok, aștept și alte păreri, încearcă și cu căști Wink
Dacă aș fi folosit, nu aș fi postat.
#5
Parerea mea : SUNET ON !

Dupa runda de LAME se poate observa sunetul. Vorbesc din propria experienta deoarece sunt numit "Waller-ul innascut" . [ Smile) ]
#6
Eu zic ca ai aim prea de tot dadeai cap lui adytzu,mai ma uitam pe tine cand jucai pe sv si nu dadeai hs asa.Asa ca parerea mea ii ca ai aim la acest demo fara suparareWink.
#7
Intr-adevar pe la sfarsit ii da un cap care pare dubios... adica se duce deodata tinta dar e singura faza de genul asta, in rest trage normal. Mi s-a mai intamplat si mie sa trag deodata de tinta si sa se duca in cap. In ceea ce priveste wall-ul... prima oara i-am dat ban tocmai pe motivul asta. Acum tind sa cred ca e sunet desi n-am casti ca sa verific treaba asta. Sa vedem ce mai zic si alti admini.
#8
Tu pana la urma ce vrei sa demonstrezi cu demo-ul asta ? Capacitatile noastre de a admina sau ne iei la misto ? Mai lasa-ne cu dumele astea ca nu tine... ti-ai aranjat tinta pe naiba... s-a dus direct cap... mai uita-te odata la demo. Daca tot ai postat demo-ul lasa lumea sa-si dea cu pararea si dupa aia tragem o concluzie... numai buni pe serverul asta in ultimul timp.
#9
Am postat ca să se dezamorseze ideea de admini codați, nu pt altceva, nu pentru persoana mea, ci pentru credibilitatea adminilor.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)