Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
am luat destroy pe serv si nu stiu dc?admin nepriceput?
#16
atom1k CeE? si adutultm jucatori de orgoliu, ei vad silent si cand nu este. inventeaza, isi iau filme. delfinu joaca de ceva vreme pe server.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#17
acum ca mi-am mai facut cativa dusmani le-am demonstrat ca habar nu au ce e ala orgoliu(app de ce a zis verde),nu stiu sa piarda.si va zic ca nu is singurul care pateste la fel...profita de faptul ca au admin pe serv si drept dovada "numerosii playeri" care joaca Tongue.vad ca de ieri de cand a aparut demo li s-a cam luat elanu.vreau sa il felicit pe wildchild ca a dat dovada de caracter,si ca a venit cu demo si "le-a taiat craca",asta in conditiile,ca atunci cand mi s-a dat destroy era si el pe serv.O zi buna tuturor!!!Big Grin
#18
auzi ma , las-o mai usor ca te bate vantu ! m-am uitat la tot demo si da imi mentin parerea , sunt cateva faze in care e cod clar ! Va mai zic inca o data , nu joaca mereu , joaca o runda din 5 , mai apasa butonu magic cand vede ca nu e in stare sa faca frag ..... oricum nu are rost sa imi bat gura ca nu ma intelege-ti , decat cei care au stat pe el si l-au vazut asa ca nu are rost sa continui ! ti-ai facut dusmani , mai nebunule e un joc si daca vrei sa iti demonstrez joc cu tine 1 vs 1 si imi pun adminul la bataie , daca pierd sa ti-l dea tie owneru/ownerii .....

Verde de cand am adminul am facut O SINGURA greseala , cea cu swamp la care am recunoscut ca m-am grabit , in rest am banat destui codati care jucau linistiti si altii vedeau skill..... DAR in cazul "delfinu" sa stat pe el destul timp si mai zic INCA O DATA ca eram acu cv timp cu rAd pe server si atunci am ajuns am2 tot la aceeasi concluzie , ca nu e curat dar l-am mai lasat sa il mai vada si altii !
#19
ba "fratele" meu..tu esti de vise urate..sincer iti zic...cine a mai auzit pana acum de "butonu magic" ???iar "mai nebunule"..nu eu eram ala care se lua de "cur in sus" ca face,ca drege,cand ma prinde pe serv si nu am sustinut niciodata faptu ca is mai bun ca tine si in plus nu mai suferi asa mult ca nu trag la nici un "premiu" sau vreo recompensa.pur si simplu am facut asta ca sa vada cei de aici responsabilitatea ta de admin!!cu asta sanatate,si sa ai parte de toate asa cum am si eu cand joc cu "coade"
#20
Sa se ia masuri drastice asupra celor 3 orgoliosi ca de ceva vreme alunga de pe server toti jucatorii care mai stiu sa tina arma in mana! Daca nu se iau masuri in una doua zile o sa iau eu si o sa ii banez si de pe server si de pe forum ca vad ca ei nu stiu sa stea de vorba cu cineva fara sa isi arate "arfele" de fete de oras! Si nu e prima data, ma sufoc de acum de atat teribilism. Jumatate de ora am pierdut sa ma uit la demo ala, si asta cu fast forward pe momentele moarte, si ce sa vezi nici unu dintre adminii guralivi nu s-au dat spectator. Baietii arunca cu destroyuri cu talent.
#21
Delfinu curat...daca nu se iau masuri asupra celui care a dat va rog sa-mi scoateti mie adminul.. ca mi-e jena si scarba cu cine is "coleg" de admin. Printre reclamanti ii vad pe aceeasi admini care nu mai incap de atatea arfe.Adminati frate daca din cauza voastra is 2-3 playeri pe harta..Daca voi stiati sa folositi adminul poate jucam 5-5 constant. Daca unul din admini nu ia ban permanent pe server + forum eu imi donez adminul.
#22
daca pun si eu un demo cu ce face atomik pe server il infund de tot
#23
Jammin, Wildchild, mSD(stefan) si Vally sunt de parere ca Delfinu e curat.
CeE?, atomik, adutultm admin suspendat pentru o saptamana.
Ati dat dovada inca o data de "capabilitatile" voastre. in mod normal as fi dat la unu singur dar convingerea cu care au comentat si cei 2 lasa de dorit plus antecedentele lor pe aceeasi tema, silent aim.
TC
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#24
Le pui adminele inapoi dupa o saptamana, dar fara acces la ban si la destroy!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)