Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
am ip 92.81.192.49..
#16
am scos din firewall clasa 92.81 deci va puteti conecta fara probleme
cine nu poate sa-mi dea un mesaj privat sau sa-mi zica pe messenger
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#17
leVel Wrote:bn..deci s-a dat unblock la ip

2 codati am tinut astazi tot un execclient si quit nu scapam de ei cu clasa asta de ip

dak pana JOI inclusiv nu se baga amx_fuckoff...puteti sa ma excludeti de pe server...contu de pe forum il sterg singur...adminu o sa mi-l scoata mihai

deja mam scarbit...mi-o trimis azi sPuff o conversatzie de pe server acuma seara ora 22:00...2 inapti se certau si se amenintzau k se bat si k se omoara la scoala maine si injurau de rupeau chatul...i-a zis la danutzz sa le dea gag...o zis sa taca si sa il lase in pace ca joaca....din dicutzie ev0 ala ii coleg cu danutzz...si au primit gag abea dupa 15-20 de minute..nice Wink


joi dupa ce se discuta la conferintza va dau verdictul final...se baga fuckoff mai joc....nu se baga...imi scoateti admin tot...si o sa joc cu alte nickuri....knd ii codat pe server ies si intru altundeva...prefer sa fiu player si sa joc fara stress...dekt sa ma disper k un fraier in fatza unui monitor...pt un joc de care unii isi bat joc

bafta


APROB 100 %
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#18
deci am discutat cu catalin...saptamana viitoare se reinstaleaza serverul si vor fi comenzi amx- si admin-mod

de fuckoff a spus ca incearca sa rezolve cu bug-urile alea...si s-ar putea sa apara ceva comenzi noi pt codati cu ip dinamic

pana atunci...eu voi deveni zuzu2...cine mi se pare suspect...sau face gura pe server...evacuarea

bafta
#19
ideia asta o aveam in cap de mult..da nu aveam cu cine sa o pun in aplicare Smile
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)