Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ajutor
#1
salut.nu pot sa imi pun masina pe iasi pentru ca nu am contractul de vanzare dintre primul proprietar si al 2 lea....primul fiind din tulcea ...iar eu sunt tocmai al 4 lea ...

se numeste gavrila ion , sta pe strada berzei nr. 9 ,nascut pe 06.08.1965 , oras tulcea....nu pot da de el....numar de telefon...nimic nimic nimic

ajutati-ma va rog daca stiti vreo modalitate.poate cineva din voi are vreo cunostinta in tulcea.va multumesc!
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#2
Păi şi ce legătura are primul proprietar dacă tu eşti al 4 lea?
Eu înţeleg că este un contract între al 2 lea şi al 3 lea, care ăsta al 3 lea ţi-a făcut ţie contract, nu?
Eu am colegi prin toată ţara însă nu prea înţeleg cum vrei să te ajut. Tu vrei să afli numărul de telefon al primului proprietar?

Reply
#3
gata m-a ajutat Dyl

sa-i dea Dumnezeu sanatate.cand ne intalnim data viitoare il imbat

a vorbit cu un prieten de al lui din Tulcea si s-a dus la om la poarta si l-a gasit si a facut rost de numarul lui de telefon.mai rar asa oameni
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#4
De asta te-am întrebat de ce anume ai nevoie pentru că aşa voiam să fac şi eu, să trimit pe cineva.
E bine că te-a ajutat Sergiu.
Spor!

Reply
#5
Dane vezi ca trebuie sa ne imbeti pe amandoi ! 2 sticle de Spic de aur !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#6
Puteai sa mergi la orice birou de facut acte te costa 30 lei si faceai unul, semnai tu in numele la amandoi, sau gasesti si pe net il printai il completai si il semnai sau puteai sa faci si unul de mana semnat de tine in ambele parti.
Succes Big Grin Nu il verifica nimeni, nu are nici o autenticitate, pur si simplu trebuie sa fie cand depui dosarul pentru schimbarea proprietarului Tongue
Reply
#7
si ti esea mai eftin ....da acuma toarna )))))))
Reply
#8
Ciokana.MD Wrote:si ti esea mai eftin ....da acuma toarna )))))))
Scuze, dar nu mă pot abţine.
Vezi că faultezi grav limba română.
Tocmai te-ai ales c-un cartonaş Roşu, tovarăşe!

Reply
#9
BogdaneL#B.u.T. Wrote:
Ciokana.MD Wrote:si ti esea mai eftin ....da acuma toarna )))))))
Scuze, dar nu mă pot abţine.
Vezi că faultezi grav limba română.
Tocmai te-ai ales c-un cartonaş Roşu, tovarăşe!
da nu-i roman Big Grin
Reply
#10
CosmineL Wrote:Puteai sa mergi la orice birou de facut acte te costa 30 lei si faceai unul, semnai tu in numele la amandoi, sau gasesti si pe net il printai il completai si il semnai sau puteai sa faci si unul de mana semnat de tine in ambele parti.
Succes Big Grin Nu il verifica nimeni, nu are nici o autenticitate, pur si simplu trebuie sa fie cand depui dosarul pentru schimbarea proprietarului Tongue



e 20 de lei unul din ala...mi-am facut si din ala dar trebuie scris pe certificatul de inmatriculare numele celui de al doilea si semnatura primului....un fel ca primul i-o instraineaza celui de-al doilea....rezolvam in 5 minute...dar nu vreau sa fac falsuri ca am altele pe cap din trecut.gata am vb cu omul...ii trimit certificatul prin fan courier si a 2-a zi mi-l trimite inapoi cu semnatura
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#11
mai bine ii trimiti certificatul omului de legatura si il mai deranjezi odata si se duce el!
Reply
#12
bine k a facut ceva bun si DYl ..se vede ca e umblat omu'

vezi ca ai de treaba sa-l imbeti pe Dyl, nu gluma Smile)))
Reply
#13
eh.nu conteaza.merita Tongue
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)