Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 Sugestii
#1
1. As dori sa se puna pe server hartile de_nuke32; de_train32. Deoare stiti povestea joi eram 26 pe inferno dupa sa pus nuke am ramas 18 ca mureau oameni la inceput de runda deoare harta nu era incapatoare mureau si pana la urma sa schimbat in dust4ever si au mai ramas 12 (asa se pier playeri);
de_train32
de_nuke32

2. Propun sa fie scosa comanda de blind deoare:
-cate o data cand intri pe server ai blind, nu stiu de ce;
-nu este buna deoarece cand executi comanda, player-ul stie ca i sa dat blind (apare pe server) si poate spune sa ii se scoata fara sa aibe.
#2
Foarte bune sugestiile ! Ar trebui puse in aplicare!
#3
pro edy
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#4
Faza cu blind s-a discutat , doar Cata umra din cate stiu sa il scoata cand are timp .
De asemenea pro.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
sustin ideea cu hartile,dar blindul as vrea sa ramana.
#6
Blind-u e bug-it , nu-si are rostul , playeri primesc blind degeaba de la server , si daca nu sunt admini acestia ies , deci prin urmare trebuie scos si asa ca este wall bloker .
salut
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#7
si cu toate k este wall blocker sunt jucatori care intra cu wall ..deci ...
#8
parca nu ati sti..odata ce apare un cod/virus nou pe "piata" apare si un program anti Big Grin codati vor fi mereu Smile

ar trebui sa se scoata acest blind si sa se bage un alt blind(fara ca jucatorul sa vada pe chat ca i sa dat blind)
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#9
deja e modificat blindul...nu mai apare in main chat
#10
Pro la tot ( inclusiv la scosu Blind-ului )
#11
e un nimic wall blocker , pentru ca tehnologia progreseaza asa ca, cand se face un anti cod, se face si un cod mai bun pentru al vinde... e o mica afacereWink)
#12
baubau Wrote:deja e modificat blindul...nu mai apare in main chat

Nu s-a modificat,tot apare in main chat...eu votez sa ramana blindul, e folositor, mai ales daca dispare din main chat e perfect.
#13
apare doar la admins

jale noaptea pe serverBig Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)