Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
adminii
#1
in primul rand ar trebui ca adminii sa dea ban doar cu dovada->poze/demo/blind cu toate ca nici blindul nu e dovada sigura.
am vazut ca se da ban dupa ureche,iar la reclamatii se apara cu "am vazut eu,lasa ca aveai" si alte porcarii de genul asta,asa isi acopera unii incompetenta.

alta sugestie ar fi ca fiecare admin sa raspunda pentru greselile facute,adica la o greseala sa primeasca avertisment iar dupa sa se treaca la suspendarea adminului si chiar la scoaterea acestuia.
prea mult li se ia apararea,trebuie sa fie trasi la raspundere pentru greselile lor.
multi dintre admini pe server se ocupa doar de dat un gag,de multe ori si ala aiurea,sau la unii se da iar la altii nu.

am vazut ca se da distroy,e o comanda bunisoara prin care ii speriati pe multi dar problema e ca se abuzeaza de ea.
vazusem un caz ca s-a dat pentru ca i s-ar fi spus unui admin ca e fraier.daca ii zicea la alt jucator?lua maxim gag,iar asa primeste distroy?
se abuzeaza si de comanda asta.
#2
guess dj a pus regula ca se da ban doar cu dovada
#3
nu vrei admin?
asa deduc eu din aceasta sugestie.
#4
nu vreau admin....am avut destul timp ca sa imi mai doresc iar.
eu am zis ce am zis pt ca am vazut ca de multe ori e cam bataie de joc pe server si cred ca ar fi un pas in fata pentru server,sa intre si alti jucatori care stiu jocul.
multi de pe server au admin de forma,vreu sa ma contraziceti daca nu am dreptate.
sau il au ca sa isi faca ei dreptate cand au nevoie.
cum jucatorii raspund pe server in fata adminilor pentru ce fac la fel trebuie sa raspunda si adminii.
#5
mos craciun(guess) Wrote:nu vreau admin....am avut destul timp ca sa imi mai doresc iar.
eu am zis ce am zis pt ca am vazut ca de multe ori e cam bataie de joc pe server si cred ca ar fi un pas in fata pentru server,sa intre si alti jucatori care stiu jocul.
multi de pe server au admin de forma,vreu sa ma contraziceti daca nu am dreptate.
sau il au ca sa isi faca ei dreptate cand au nevoie.
cum jucatorii raspund pe server in fata adminilor pentru ce fac la fel trebuie sa raspunda si adminii.


sustine ideea ..da exemple(nume)...la blind daca un jucator e codat si se aplica blind si i se inegreste imaginea pt moment el scote codu imediat si cere scoaterea lui(blindu) ..la poze ....faci poze(are dinamic) ..el iese (daca e codat)...si ce ai rezolvat ?intra peste 2-3 min cu alt nume dupa ce a dat un reset la router ..daca il duce capu (s-a intamplat de 'n' ori) etc ...cand e cineva codat il simti...FACETI TOPICURI FIX DEGEABA...ce vrei sa demonstrezi prin topicu asta ?!?multi cauta atentie prin deschiderea unor asemenea topicuri(si nu numai ).. dar tu ?

bafta
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#6
pai atunci de ce mai aveti admin?daca au dinamic si nu aveti solutii sa va scoata si voua adminele...ca se da la vot oricum la sfarsit de mapa,nu?
nu gandesti bine..ii poti pune diferite bineduri,iar daca e unul care il stii si intra codat de fiecare data ii poate da un owner pe clasa de ip.
la ce ai zis tu,daca ii dai blind si el e codat nu o sa ia blindul,doar unele coduri iau blind.
poze cand ii faci nu stai pe spectator ca normal ca te stie.de asta nu o sa il prinzi niciodata.
am tot dat exemple,au fost si niste ghilimele in caz ca nu ai vazut.
facuse acum vreo saptamana un admin poze,stii cum a facut?la o secunda dupa ce a inceput runda.ce cod sa prinda el?

eu nu am acuzat pe nimeni in caz ca nu ai fost in stare sa observi,sunt doar niste sugestii cu care serverul o va duce mai bine,dar tu nici macar nu ai citit tot,cu siuranta.
#7
guess o sugestie e ca sa nu se mai dea ban fara dovada a doua ca admini sa raspunda pt ceea ce fac? altele care sunt ?
#8
astea ar fi cele doua mai mari,au fost mentionate si altele mai sus,cu mai putina importanta.
de ce intrebi?daca sunt scrise....nu inteleg
#9
pentru ca nu m-am prins care sunt celelalte sugestii :oops: :oops:
#10
mos craciun(guess) Wrote:nu vreau admin....am avut destul timp ca sa imi mai doresc iar.
eu am zis ce am zis pt ca am vazut ca de multe ori e cam bataie de joc pe server si cred ca ar fi un pas in fata pentru server,sa intre si alti jucatori care stiu jocul.
multi de pe server au admin de forma,vreu sa ma contraziceti daca nu am dreptate.
sau il au ca sa isi faca ei dreptate cand au nevoie.
cum jucatorii raspund pe server in fata adminilor pentru ce fac la fel trebuie sa raspunda si adminii.
imi mare parte ai dreptate, dar sunt doar vorbe ,pana la fapte e mult de mers.
asteptam si o parere de la owneri


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)