Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
admini de duminica
#16
ba, da sensibili mai suntem Smile)
Eu de obicei ignor indivizii ca asta; atunci cand se intampla asa ceva, cred ca un gag este de ajuns, iar daca insista, il disper pe jucator cu niste slay-uri pana se "raceste". Iar daca nici asa nu se calmeaza, cateva kick-uri cu siguranta o vor face.

Am I right ??? Big Grin
#17
reinstaleaza cs-ul Fgk si joaca in continuare pe server....asta-i viata..nu suntem la fel..unii sunt mai indulgenti...altii nu...daca a-m fi toti la fel ar fi totul prea monoton
hai impacati-va si terminati cu discutiile in plus....iar tu Darkone...lasa regulamentu...ca nu a facut cine stie ce...mai ales ca e un jucator care joaca bine si des pe server
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#18
destroy...cam mult pentru motivul asta.
insa fgk isi are o mare parte din vina deoarece atungi cand greseste nusi tine gura.. acu doua zile si-a luat gag de la mine pe motiv ca la facut pe unu retardat.si stiind ca este de vina , inloc sa taca a inceput cu faze gen: suferi de admin ,etc. si-a schimbat si nikul . insa am trecut cu vederea doar pentru simplu fapt ca erau putini playeri pe server..
not perfect... but enought good




http://www.anu.ro
#19
sa fie clar iam dat destroy ptr schimbarea nickului dupa gag!!! nu pentru alceva
#20
da we inteleg...da mai gandeste-te ca joaca des pe server...toti avem defecte...nu esti nici tu perfect....daca erai perfect nu mai facea cineva sectiunea aia legata de tine si nu mai trebuia sa iti ceri scuze
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#21
Si unde e regula asta sa dai destroy pentru schimbarea nick-ului dupa gag. Exagerati in comenzi. Pe zi ce trece, noi subiecte trebuiesc dezbatute la conferinta de duminica !

Cu mine de ce nu vorbeste urat ? Ca admin, trebuie sa te impui in fata player-ului ! Daca te ia de banana de la inceput, asa vei ramane. Daca nu aveai admin, cum te razbunai pe acest jucator ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#22
Mdea ... cam tare treaba cu destroyul recunosc dar ...daca asta e comportamentul lui ( cu vb urat , schimbat nick dupa gag,luat adminii la "suferi" si etc.) poate ca nu-i chiar asa rau...reinstal cs si poate trage ceva invataturi din asta.
#23
ai dat permanent?.. daca nu rau ai facut...ai injurat adminu ai gag.. ai gresit.. platesti, dar faptul ca esti but se pedepseste cu ban permanent, acest sv nu accepta decat calitatea I, asha ca jucatori va rog inainte de a face ceva gen "fgk", ganditiva prima data in ce categorie esti.. i-ti permiti sa iei un admin la misto sau nu?... aa joaca de 10 ani pe sv? foarte bine bravo... a gresit plateste,...
Eu sunt mai calm, am nevoie de multi si multe injuraturi sa dau un ban, gen bogdan ala, daca va mai amintiti ma chinuit 25 minute incontinuu...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#24
Imi cer scuze pentru formulare dar eram nervos Smile !as dori sa mi se scoata banul sa pot juca din nou pe srv !
Cu recunostinta, fgK- !
#25
fgK- Wrote:Imi cer scuze pentru formulare dar eram nervos Smile !as dori sa mi se scoata banul sa pot juca din nou pe srv !
Cu recunostinta, fgK- !

deja ai inteles cred despre ce este vorba aici, acest sv nu este sv vostru de la netu din cartier sau linkmarlania, sau altu care il mai stiti voi, 50% din jucatorii de pe acest sv au intre 20-30 ani, 25% au intre 30-50 ani, 25% restul 12-19 ani.. asha ca va rog sa va purtati adecvat.. lasa ip sa dau unban...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#26
pace


topic closed
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)