Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
admini
#1
nusth dj cum te-ai inteles u cu adminii fie mai fie mici.. daca te-ai inteles
ca acuma de la ora 10 pana la ora 13:55 a intrat doafr playa nici un minut.. si e plin de codati
acuma mai joaca inca unu pufulete cu wall si s-a golit sv-u.. mainainte a fost unu aAaAaAaA..

ps: am incercat sa va contactez pe steam adminilor si nu ati raspuns nici 1 !!
#2
eu am stat vreo ora pe server..de pe la 11:30 parca. Wink am martor..tot pe playa :roll: :lol:

Deci nu spune tu ca ai stat 4 ore si ai jucat si ai vz doar pe playa admin pe server
#3
cam vorbesti in plus , cum de se intampla numai sa vezi si noi nu ?
#4
dj Wrote:cam vorbesti in plus , cum de se intampla numai sa vezi si noi nu ?

bate si el un apropo ca nu era nici un admin si doar el a observat ce se petrece pe server Smile.. ii trebe si lui admin Wink
#5
iti spun eu ce se intampla , intra el , mai cheama pe cativa colegi de-ai lui , le spune sa intre cu cod , si asa are el marturii cum ca ar intra playeri cu coduri Smile)
te faci de rusine mai k^ cu faze din astea !
ar trebui sa te mai maturizezi !
#6
k vorbesti prostii. azi am jucat si cu adminul si undercover de dimineatza cu numele : nsnd taci acolo
#7
dj Wrote:iti spun eu ce se intampla , intra el , mai cheama pe cativa colegi de-ai lui , le spune sa intre cu cod , si asa are el marturii cum ca ar intra playeri cu coduri Smile)
te faci de rusine mai k^ cu faze din astea !
ar trebui sa te mai maturizezi !

asta'i ziso..
#8
playa Wrote:k vorbesti prostii. azi am jucat si cu adminul si undercover de dimineatza cu numele : nsnd taci acolo

da cum.. la c ora? era si X PAC martor ca am stat 4 ore pe sv ..
daca va deranjez asa de mult nu o sa mai joc pe sv nici eu nici colegii mei..
oricum de la bunul inceput aveti cv cu minorii.. de parca voi ati fi ingeri
#9
avaaai tui martoru lui. da pe mine nu ma ai martor pe acolo?
#10
citeste bine -k^ , adminul tot om e , are si el viata lui personala nu sta ca tine toata ziua la cs cs cs cs doar atat CS !!!
#11
nu inteleg de ce va bateti capu' cu baiatu acesta :roll: ..are 13-14 ani Confusedhock: :!: nu are nici un fel de responsabilitate!
#12
nu isi bate nimeni capul , mai postam si noi , sa nu se zica ca nu postam !
el crede ca vine o minune daca are gura mare !
eu zic ca ar veni daca ar avea gura f f f mica ( ma refer la slot )
#13
dj Wrote:nu isi bate nimeni capul , mai postam si noi , sa nu se zica ca nu postam !
el crede ca vine o minune daca are gura mare !
eu zic ca ar veni daca ar avea gura f f f mica ( ma refer la slot )
aa..el posteaza peste tot si face referire la o cerere de admin?Smile)
#14
hai pha all... vad ca deja va datzi mari
exceptie dj ca lui ii permit dar la manutza si la aialalti prosti care acuma au venit pe sv nu X(
deja ma enervati .. dj inchide topicu pls
ps: manutza lasate de vrajeli ca nu te tine! daca kiar vrei sa sti is kiar responsabil
poate u esti ala neresponsabil
deja ma seci hai mai dute undeva ..
#15
as vrea sa pun o adaugare lu k asta.....FRATE MANUTZA JOAK DE 2 ANI PE SERVERUL ASTA .......de un an aproape e pe forum(asta ai putea vedea si u)........asa ca shhhh frate.......REVINO PE SERVER CAND TE MATURIZEZI....bafta in continuare


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)