Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
admin LOL (chiar e lol...)
#1
voi ziceti ca eu ma tin de reclamatii ca vreau sa fac rau comunitatii si chestii de genul,dar cum poti juca cu un admin ca "LOL" care da slay in stanga si in dreapta ca nu face el frag?
cand ceri explicatii ti se da gag si tot asa


guess!? killed LoL with ak4

ADMIN LoL: slay guess!

*DEAD* guess!? : de ce slay ma?

*SPEC* LoL : ataca (asta e motivul,iar eu eram pe nuke in anticamera,pe rampa aia la inceputul rundei,cum poti zice asa ceva?)

*DEAD* guess!? : pt?

*SPEC* LoL : ptr ca asta tre sa faci

-luasem gag,am dat retry sa cer explicatii si sa dau resetscore,scor stricat de el.

*DEAD* guess!? : ma tu stii cs?
bineinteles,iar gag si ma si ameninta dupa un slay dat aiureasi gag...

LoL : stii ce e retry dupa GAG?

*DEAD* guess!? : stii ce e slay aiurea?

LoL: ia dat mut lui guess!? pentru 5. minute, Interzis: ( say / say_team / voicecomm

*DEAD* LoL : mai da odat retry(doar sa dea ban,poate asa o sa faca frag..cred ca asa gandeste)

nu sunt singurul care a patit asa ceva....mai e un plaer care tot joaca si aceeasi situatie gag pentru nimic,slay...
un player de pe server...nu dau nume acum-: Lol nu ti se pare ca intreci masura?
ai fi tu admin, dar nici chiar asa

Acum o sa tipati toti :"iar reclamatie" dar cum poti sa joci cand nu te lasa,pur si simplu isi bate joc,vrea sa demonstreze ca daca are admin face ce vrea,iar jucatorii sa joace cu frica?lol...,bun nume ti-ai ales
#2
Daca nu ataci asta nu e motiv de slay.Daca asa s-a intamplat dupa cum zice nam3 LoL a gresit aici!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#3
Da, deci bmb era cazuta, si el pazea sus acolo la cascarabeta si era terro. Stiu ca joaca e free dar nu stai si campezi cand bmb nu e pusa . I-am dat slay apoi gag ptr comentarii. A dat retry dupa gag cee ce innsemna BAN dar nu iam dat ca nu sunt asa de exigent. (Dar vad ca s-a format o alianta impotriva mea - wow). Daca credeti ca trebuiesc sa fiu sanctionat, asta e imi asum responsabilitatea. (si in legatura cu cine zicea ca intrec masura era vb de Lorry ptr ca iam dat gag pe motiv ca il facea pe unu care era mai incepator de genu "esti prost date mai butule" )
Cu stima,
LoL
#4
ce va ma obisiti sa faceti reclamatie pt un amarat de slay....valeiii !!!
#5
nu e un amarat de slay....dupa ce mi-la dat are datoria sa explice,lucru pe care nu il face
imi vad de treaba dar iar si gag,dece?pt ca am intrebat pt ce slay.

eram bomba cazut?campam?omg nu stii ce inseamna
cum am mai zis inceputul rundei,in anticamera,nu nush ce cabana...si il omor pe lol dupa care primesc slay la 3 secunde maxim.

cum sa zici ca se campeaza in anticamera..si la inceput de runda...
bomba cazut?de unde ai scos-o...crede-ma ca stiam daca era cazuta

nu te milogi si incerca sa te scoti ca oricum nu iti ia nimeni adminul,stai calm dar fa doar treaba de admin nu iti bate joc.
hf
#6
Mai copilu' eu nu ma milogesc , masoara-ti cuvintele, in primul rand faceai Camp. sus acolo , dar vad ca tu nu vrei sa intelegi 1 regula simpla , Terro ataca si pune bmb , Ct pazeste X si face defuse, atata timp cat bmb era cazuta rampa tu ce faceai acolo ? ce pazeai ? (si mai ai si impertinenta de a ma intreba daca stiu cs? dupa ce te iert de un ban, vrei sa imi fac treaba de admin ? in cazul asta trebuie sa iti dau BAN ptr retry dupa GAG, apropo cati ani ai tu copilu'? de ma intrebi pe mine daca stiu cs ...).(Punct)
#7
te intreb daca stii cs pt ca nu stii e clar.
acolo sus?e anticamera aia ssi nu poti vorbi de campat atat timp cant e inceput de runda
sa zicem ca ar fi fost bomba cazuta...de ce nu ai dat slay la toata echipa?ca eram aproape toti in viatza....iti zic tot eu de ce,ca te-am omorat,e simplu
de ce sa imi dai ban ma?retry dupa gag dar gagurile date de tine sunt degeaba,sunt date fara motiv,cum ti-am zis si pe server.


Hai sa iti si explic tero ataca...ce ataca?are un timp,timpul ala e in dreapta sus,atat timp cat se incadreaza o sa scoata runda,ok?
Pune bomba,normal ca incearca sa puna bomba dar se poate castiga si altfel.

Ct pazeste x?tu ce faceai?iti zic eu push...in 20 de secunde erai in anticamera si imi zici mie ca,campez?lasa-te!!
Cati ani am?conteaza?iar daca te-ai uita pe forum din cand ain cand ai vedea cati ani am>

ultimul meu post la reclamatia asta,nu o sa mai continui oricat de umile si fara sens sunt raspunsurile tale
bafta si o zi buna!!
#8
nu a trebuit sa dau atatea explicatii in viata mea , ptr un slay, am mai avut admine pe multe servere dar in viata mea nu a trebuit sa cobor la nivelul asta ..bp sincer
#9
doamne nam3
a cata reclamatie e asta pentru o comanda care nu'ti convine tie?
las'o asa si joaca cum stii tu.
faci topicuri de km .! pe bune acum!
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#10
nam3 invata cese fratie, rotundule, buricu pamantului ce esti. Oricum in mare parte pe server se campeaza si se asculta cu shift, numai zei antijoc!
#11
Intr-un fel sau altul are si el dreptate ! Unii admini folosesc comenzile dupa capul lor si dupa cum cred ei de cuviinta ( nu ma refer neaparat la LoL ), candva se respectau acele reguli ale serverului, acum "canci" ! Ban-urile se dau de sute/mii de minute, gag se da pt orice vorba care i se pare adminului nepotrivita sau ofensatoare pt el...Ar trebui totusi luate niste masuri de catre owneri pentru atatea comenzi date aiurea ( repet nu ma refer numai si numai in cazul lui LoL ) Numai bine
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#12
nu inteleg rostul posturilor lui rox si playa ....uitati-va peste ele si vedeti ca sunteti offtopic,asa e cand nu ai ce zice
hf
#13
daca bomba e cazuta , inseamna camp pt TOTI din echipa TERO !
si cu asta basta !
#14
e free game dar totusi sunt regulile de harta. Prin free game in special se intelege ca ct-ul poate face push dar nu inseamna ca tero poate campa. nu va cere nimeni absurdul dar macar bunavointa de a tine jocul. daca e bomba cazuta sau nu e pusa mergeti in bombsite nu stati cu ea sa tineti runda pe loc. si eu dau slay pt. camp. nu mai sunt jucatorii dinainte .. cu voi pustani de pana in 18 ani e forte greu sa faci ceva .. nu intelegeti simple reguli .. aveti gura mare .. sunteti smecheri etc.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#15
cataline vezi ca "o cam iei pe aratura"....stiu bine ce zici,nu e nevoie de explicat cum se joaca cs,era vorba doar de abuzarea unui admin de accesul sau.
am observat cam cum sta treaba pe aici,nu puteti face nimic ca nu aveti un regulament,fiecare ia masurile dupa cum ii suna in urche.
blocheaza si topicul acesta si hf


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)