Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aQuraNesTakta zis Los7.
#1
Va salut !

Dupa luni intregi de stat in repaus , in care nu am ' dat ochii ' m-am gandit sa va fac o scurta vizita Big Grin .
Pentru cei care nu ma cunosc ... ! Am fost o mica ' legenda a scandalurilor ' de pe acest server Big Grin . Am mai facut eu niste 'trasnai' cu AIM`ul ... dar ... sa nu uitam ca omul din greseli invata Big Grin .

Acum ce mi-a mai ramas de spus este ca m-am reapucat de counter-strike si ma gandeam ca poate imi pot incepe 'lucrarea ' de ' bun venit ' alaturi de voi pe cs.u-s.ro .

Vreau sa mai specific faptul ca nu am steam si daca este cineva dispus sa ma ajute cat de repede cu putinta . Platesc cat trebuie .

Nume : Chetrosanu Paul
Comuna : Raducaneni jud. Iasi
Data nasterii : 21.09.1996
Joc Counter-Strike de 9 ani aproape.
Contact : <!-- e --><a href="mailto:fast_paulxd666@yahoo.com">fast_paulxd666@yahoo.com</a><!-- e -->

Sper sa fiu primit din nou in aceasta comunitate si dupa cum spuneam , daca este cineva dispus sa ma ajute pentru a fi din nou detinator de cont steam , raman sincer recunoscator si pe langa cei 50 lei cu care platesc steam`ul , daca este necesar , platesc si 'mana de lucru' !

Multumesc si Sarbatori fericite tuturor !
Respectul si Buna Purtare te poate duce DEPARTE !
Reply
#2
da tu joci cs de la 5 ani?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#3
danutzZ Wrote:da tu joci cs de la 5 ani?
Iarta'l dane...lumea mai inventeaza,,,poate e beat saracuSmile)
Reply
#4
danutzZ Wrote:da tu joci cs de la 5 ani?
de la 7 ani .. ca e nascut in 1996
Reply
#5
Sa nu fie cu jignire pentru nimeni dar.. sa inteleg ca matematica e dusmanul omului ? Big Grin

Nu am de ce sa inventez ca joc Counter-Strike de 'aproape 9 ani ' asa cum scrie acolo .. si da... joc de la 7 ani Smile !
Respectul si Buna Purtare te poate duce DEPARTE !
Reply
#6
a da Smile)))

nu am citit tot ce ai scris.doar primele 2 randuri.stiu ca esti fratele Madalinei
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#7
Da , am fost si la intalniri ... La Curtea Berarilor si la fotbal ... ! Big Grin
Respectul si Buna Purtare te poate duce DEPARTE !
Reply
#8
da
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#9
trimite lui dj 30 lei si ai steam...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)