Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yo !
#1
Salut ! Smile
Pot sa tastez si eu pe aici ? :lol:
#2
ti-a interzis cineva sa nu tastezi?Smile

#3
bafta la tastat !
sa nu se strice tastatura !
te asteptam cu subiecte noi , si pareri !
#4
Azi am fost banat de catre jammin, (soldatul la tastatura).
Motiv: "Schimba serverul" ... cine stie, poate are o zii proasta, dar nu ar trebuii... ca doar e weekend :lol: .

Chiar imi placea serverul vostru, dar cu adminii astia de 15 ani pe care ii aveti, nu prea strangeti lume noua, sau poate nu vreti 8) !

Asta la vista :lol:
#5
Lunetistul Wrote:Azi am fost banat de catre jammin, (soldatul la tastatura).
Motiv: "Schimba serverul" ... cine stie, poate are o zii proasta, dar nu ar trebuii... ca doar e weekend :lol: .

Chiar imi placea serverul vostru, dar cu adminii astia de 15 ani pe care ii aveti, nu prea strangeti lume noua, sau poate nu vreti 8) !

Asta la vista :lol:
ms de reclama Lunetistule. daca vrei vino pe la mine sa iti arat toti cei 15 ani ai mei {de cand am iesit la pensie poate}. daca am zis jos comentariile trebuie sa incetati. am dat gag la 2-3 care tot comentau pe sv...lumea s-a calmat. ghinionul tau a fost ca ai comentat exact dupa mesajul care l-am dat eu...ceva de genu "gata chatul" ai luat gat, ti-a trecut gagul, ai inceput sa te plangi nush ce ai zis pe acolo ca vai ti-am dat gag, ti-am dat din nou gag, s-a schimbat harta, ai inceput iar sa comentezi, ti-am dat ban, ai ip dinamic...nu-i bai te rezolv altfel.

Un jucator adevarat care tine sa se distreze jucand cs nu se tine de tastat, eventual tasteaza pe forum!!!
#6
Nu ma deranjat ca mi-ai dat gag, scriam si eu o linie la 10 minute :lol: .
Dar ban, pentru ce ?
Si acum ca ai iesit la pensie, te-ai apucat de filozofat cs-ul :lol: ?
#7
playa Wrote:ms de reclama Lunetistule. daca vrei vino pe la mine sa iti arat toti cei 15 ani ai mei {de cand am iesit la pensie poate}. daca am zis jos comentariile trebuie sa incetati. am dat gag la 2-3 care tot comentau pe sv...lumea s-a calmat. ghinionul tau a fost ca ai comentat exact dupa mesajul care l-am dat eu...ceva de genu "gata chatul" ai luat gat, ti-a trecut gagul, ai inceput sa te plangi nush ce ai zis pe acolo ca vai ti-am dat gag, ti-am dat din nou gag, s-a schimbat harta, ai inceput iar sa comentezi, ti-am dat ban, ai ip dinamic...nu-i bai te rezolv altfel.

Un jucator adevarat care tine sa se distreze jucand cs nu se tine de tastat, eventual tasteaza pe forum!!!

Hai ca ti-am luat sfatul si am gasit alt server, nu trebuie sa ma "rezolvi", ca nu mai este nevoie... pentru un pensionar... totusi...te comporti ca un pusti de 15 ani ! Smile

Bafta la banat ! :lol:
#8
mistocar....zici ca scrii o linie, dar mi-ai facut capul patrat pe server de asta ai luat ban
#9
playa Wrote:mistocar....zici ca scrii o linie, dar mi-ai facut capul patrat pe server de asta ai luat ban

Nenea, daca tu te lasi insultat asa de usor, nu stiu de ce esti admin. :wink:
Un joc e un joc, lasa jucatorii sa vorbeasca, daca le dai gag fara motiv, normal ca o sa iti faca "capul patrat ", desi eu nu am facut asta, dar pana la urma da ban, ca doar esti admin la cs si de asta te iubesc femeile :lol: .
#10
Lunetistul Wrote:
playa Wrote:mistocar....zici ca scrii o linie, dar mi-ai facut capul patrat pe server de asta ai luat ban

Nenea, daca tu te lasi insultat asa de usor, nu stiu de ce esti admin. :wink:
Un joc e un joc, lasa jucatorii sa vorbeasca, daca le dai gag fara motiv, normal ca o sa iti faca "capul patrat ", desi eu nu am facut asta, dar pana la urma da ban, ca doar esti admin la cs si de asta te iubesc femeile :lol: .
repet....mistocar


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)