Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XZZ1T JR vrea sa dea cu polaru
#1
10 feb 2012 2:50 XZZ1T JR a facut primu frag :mrgreen: Eu zic sa-i uram la cat mai multe nu credeti ?
3.9 kg 53 de cm ...urias ma nu alta ...

Cat despre prezenta mea in cs ma vad nevoit sa iau o mica pauza ... o data ca am cs-ul stricat ... in timp ce cautam un sv in lista de prieteni din steam intru intr-un loc ma vad pus spectator si dupa cateva secunde imi iese din cs cu file read error ...l-am instalat si reinstalat de jdemii de ori fara rezultat . Ce nebun mi-o fi stricat cs-u si de ce habar n-am ca nici nu apucasem sa joc Sad .
Si in al doilea rand ..va trebui sa ma adaptez noii situatii ..
In consecita va rog sa-mi stergeti slotul sa nu-l tin ocupat .Si daca o fi pe viitor sa ma iau iar numai aici voi juca.. promit
HL
Reply
#2
Sanatate , si sa fii mandru de el!


Cat despre slotul tau, joaca cand poti , spor la schimbat scutece :mrgreen:
Reply
#3
Felicitari , sa iti creasca mare si sanatos!!!
Reply
#4
sanatosi si bucurosi sa fiti...felicitari sotiei...
cum se numeste?..


... sa-i aduci aminte mereu ca de ziua lui a decedat Witney Houston Sad( <!-- m --><a class="postlink" href="http://topavr.ro/Whitney-Houston-I-Will-Always-Love-You-OST-Body-Guard_v1353">http://topavr.ro/Whitney-Houston-I-Will ... uard_v1353</a><!-- m -->
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#5
super!bravo!felicitari!

eu m-am nascut de 3850 de grame...si acum am 1.92...deci el va fi un pic mai mare :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#6
Sa-ti traiasca si la cat mai multe frage Tongue

Dezinstaleaza csul+steamul, sterge folderul steam din program files, si dai de la capat tot. El mai tine minte niste setari, niste fisiere. Vezi nu stiu daca isi face folder si in documents and settings, daca e ceva sterge si de acolo!
Reply
#7
Multumesc tututor de urari .Va iubesc !
Scuze ca am uitat sa-i spun si numele real :Colin Gabriel

1.92 Danutz ? Wow ai cat cumnata-miu .Eu am 1.80 si maica-sa 1.75 deci de la mama o sa i se traga cu inaltimea :mrgreen:
Cat despre cs, da playa se pare ca trebuie sa reinstalez si steamul dar cum am spus vreau sa mai iau si eu o pauza . Joc din 2006 continuu frate, mi-a cam disparut motivatia .Oricum raman cu satisfactia ca nu am folosit niciodata coduri ! Si in viata reala nu-mi place sa trisez !
Dar forumul clar ca o sa-l mai vizitez sa vad ce mai faceti :lol:
Peace !!!
Reply
#8
wow , super tare !
FELicitari ! sanatate multa va urez, ca restul vine de la sine ,
cum va descurcati cu zapada?
Reply
#9
Felicitari! Sa`ti traiasca!
Reply
#10
Felicitari, sa aiba un viitor stralucit, presarat de noroc si sanatate din plin! Sa faca familia mandra, cat mai multe impliniri.
Reply
#11
Multa sanatate si toate cele bune, sa-ti traiasca !
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#12
Sa fie mare si sanatos ! Toate cele bune tie si familiei tale !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#13
dj Wrote:wow , super tare !
FELicitari ! sanatate multa va urez, ca restul vine de la sine ,
cum va descurcati cu zapada?

Am onoarea sa salut EMINENTA CENUSIE a comunitatii :mrgreen:
Cu zapada ? Crede-ma ca nu ai vazut asa ceva decat in filme ...am vazut un oras pustiu si paralizat cu proprii mei ochi .Am fost fortat sa plec pe jos in alta parte a orasului in plin viscol sa-i duc niste medicamente fetei care era la bunnici . Strazi si trotuare disparute sub tone de zapada ...Incredibil !!!! Doar 3 bulevarde erau cat de cat practicabile restul era sub zapada

Multumesc inca o data pentru urari !
Reply
#14
sa`ti traiasca junioru!
Reply
#15
feicitari. sa-ti traiasca si sa-ti creasca, s-ajunga sa se-nplineasca Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)