Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vand n73 si Nokia 6070 .
#1
Vand Nokia n73 + cablu de date + card 2gb ( ar trebui schimbata carcasa, aceasta fiind zgariata ). Pret 180 lei negociabil.

Vand Nokia 6070 ( ar trebui schimbata carcasa, aceasta fiind zgariata ). Pret 30 lei.-- Vandut !

Vand Nokia 2330. Pret 80 lei.-- Vandut !

Predarea se face in Iasi, sau trimit in tara prin intermediul Postei Romane. Taxele postale fiind de 10 lei.

Contact : <!-- e --><a href="mailto:ddestynychild@yahoo.com">ddestynychild@yahoo.com</a><!-- e --> // 0752598883 .
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#2
eu sunt interesat ... nu ma prea pricep la telefoane , dar spuneti-mi cate ceva despre ele !
#3
N-73 e telefon foarte bun.poti arunca cu el in perete si in parchet dar poti sa il scapi lejer pe beton (am experimentat pe fostul telefon).apoi se comporta la fel ca inainte.singura problema e camera.ca are un slide care face figuri.in rest e super oK
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)