Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Va place cum joaca Cyka ?
#1
da sau nu ?
cine e tipul ?
#2
Eu il stiu de ceva vreme.l-am mai vazut pe u-s cei drept nu foarte des.cat a jucat nu a facut probleme.e prieten cu sklembar,dmx si ghile!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#3
prieten, prieten dar nu bag mana in foc ptr el Smile
#4
Stie omu jocu, dar pare cam ciudat uneori :lol: ,oricum codat , nici vorba !
#5
fost coleg de scoala a meu, nu pot zice daca joaca codat sau nu, dar stiu ca mereu a fost mai bun decat mine :lol: inainte era chiar bun,ultima oara cand l'am vazut pe server parea ruginit un pic
YES, OH MY GOD
#6
pheno Wrote:fost coleg de scoala a meu, nu pot zice daca joaca codat sau nu, dar stiu ca mereu a fost mai bun decat mine :lol: inainte era chiar bun,ultima oara cand l'am vazut pe server parea ruginit un pic


mereu a fost mai bun ca tine , ca tu ai fost mereu slab :lol:
#7
e ciudat CYKA...sper sa fie skill nu vreo aplicatie Smile
#8
Unii admini nu-i mai permit sa joace pe u-s . Mai bine am fi cu ochii pe el si am venii cu dovezi concludente.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#9
stiti cum facem !?
o sa aduc intr-o zi cativa oameni care joaca f bine counter (gen shl , stie playa )
si o sa va pun sa va dati cu parerea , sigur o sa se gaseasca cativa dintre voi sa zica , ba ca are cod , ba ca nu , si tot asa !
sa recunoastem un lucru , jucam doar de placere , iar cei care intra pe acest server , cu un cod f greu de observat , au ceva pe creier !
#10
ar trebui facut niste teste de genul Smile
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#11
lasa-ti lasa-ti si eu ieri am intrat de la cineva cu alt nume ca nu mi-am pus numele ca imi fura ghiauru adminu pe urma si am primit destroy si era sa iau si ban.
#12
playa Wrote:lasa-ti lasa-ti si eu ieri am intrat de la cineva cu alt nume ca nu mi-am pus numele ca imi fura ghiauru adminu pe urma si am primit destroy si era sa iau si ban.
ne poti divulga numele celui care ti-a dat destroy aiurea ? :lol: :lol: :lol:

#13
si eu sunt curios cine ti-a dat destroy ! si mai ales aiurea !
#14
nu conteaza ca nu ma supar, daca are chef TuTuN sa zica ca el a dat, nu are decat sa zica, eu nu ma supar stati chill si nici nu vreau sa zic cine a dat
#15
playa Wrote:nu conteaza ca nu ma supar, daca are chef TuTuN sa zica ca el a dat, nu are decat sa zica, eu nu ma supar stati chill si nici nu vreau sa zic cine a dat

Confusedhock: ups 8)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)