Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Va Multumesc Din Suflet
#1
Va Multumesc Din Suflet ca ma faceti ca sa ma simt exact ca un Gunoi .. vroiam si eu Slot ... ca sa nu vad ca joaca nush ce copil cu numele meu ... dar ma rog fie .... luatii in seama pe ceilalti purandei care nu stiu bine sa se lege la sireturi ..... totusi nu cred ca dureaza 3 luni de zile acuma ca sa vedeti cine isi mai face cate o cerere de slot / admin mic / Marire admin .... dar ce sa zic ... eu va urez sarbatori fericite si sa aveti grija de voi
#2
laurentzii Wrote:Va Multumesc Din Suflet ca ma faceti ca sa ma simt exact ca un Gunoi .. vroiam si eu Slot ... ca sa nu vad ca joaca nush ce copil cu numele meu ... dar ma rog fie .... luatii in seama pe ceilalti purandei care nu stiu bine sa se lege la sireturi ..... totusi nu cred ca dureaza 3 luni de zile acuma ca sa vedeti cine isi mai face cate o cerere de slot / admin mic / Marire admin .... dar ce sa zic ... eu va urez sarbatori fericite si sa aveti grija de voi


Laur...sincer si eu m-am mirat cum de nu a aparut ceva la cererea ta.... pe de alta parte : Sarbatori fericite si tie ! Multa sanatate! :wink:
#3
eu unu speram sa se termine cearta asta dintre laur si unii admini de pe u-s....speranta moare ultima...


in ultima perioada cand l-am vazut pe server am vazut k se comporta civilizat kred k merita makr dreptul la slot dupa ce a jucat atata timp pe server... si mai ales dupa ce a fost admin si prieten cu din u-s.

Va las pe voi sa judecati! Sarbatori fericite...
#4
Sarbatori fericite laur!
#5
sarbatori fericite !
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
Sarbatori Fericite la toti !! :!: :!:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
FRATILOR VA FOARTE MULTUMESC PT URARI DE SARBAUTORI FLECIRITE CE O SA AM ..... DAR ERA VORBA DE SLOTU MEU MACAR NU DE NUSH CE ZI DE CRACIUN .... ORICUM VA MULTUMESC PT URARI .... SI VOUA VA DORESC LA FEL
#8
cand o sa fii cuminte Moshu` iti aduce un slot :mrgreen:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
slot rezolvat imediat !
#10
Mosh Craciun = dj

a fost drumu bun de la polu nord si a venit mult prea repede

p.s-Laur tre sai intelegi pe dj , ivo si mihai.au familie , copii , sotie , servici , treaba , munca , firma construiesc case.nau intotdeauna timp de noi.dar cand au sil consuma cu 100 % randament
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#11
corect ! 2
#12
Topic closed! [tot simpatic ai ramas Laurentzii]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)