Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VAND CONTURI FILELIST !!!
#1
Am 5 conturi filelist cu ratie de power user
1 cont = 5 euro Orange
#2
de ce nu le dai gratis?
nu`ti cumpara nici unu coturile tale

a avut bogdanel#player 3-4 invitatii si lea dat gratis , u de ce nu le dai?
salut!
#3
varmiu nu s-a chinuit degeaba sa ia conturilea astea...
#4
Wanted Wrote:de ce nu le dai gratis?
nu`ti cumpara nici unu coturile tale

a avut bogdanel#player 3-4 invitatii si lea dat gratis , u de ce nu le dai?
salut!

am avut multe invitatii si doar pe u-s am dat in jur de 10-11..
uita-te la userii de mai jos..
skyvvvalker koemnh danutza1912 Laurentzii baubau1989 IntenseEnergy barlescuserban Burlaku09 smantanosu Bullu PhenTastic

Iar tu , mister DUB , daca ai cont pe filelist stii ca tradingul cu invitatii e interzis si duce la disable..ai grija cui vinzi sa nu te trezesti ca " a muncit in zadar var'tu" sa fure niste parole de la oameni care n-au nici o vina ca in jurul nostru mai sunt si specimene de genul ..
Iar pretul ala de 5 euro pentru un cont iti zic eu ca e piperat..cu 6 euro donati pe filelist primesti automat ratie minim 2, statut VIP pentru o luna si 5 invitatii pe care le poti trimite oricui ca sa-si faca cont..Daca trimiti 10 euro , primesti ratie minim 2, statut VIP 2 luni si 10 invitatii cu care faci ce-am zis mai sus..
Acum stai si te gandeste..nu e mai usor sa puna 5 persoane cate 6 lei sa ia o cartela cu 6 euro si sa-i dea cuiva care are cont pe filelist pentru a trimite prin sms la numarul ala al lor si sa primeasca ce am zis mai sus?
Oare de ce va bucurati toti la un amarat de credit ??
Sanatate, Combinatorule !

#5
eu stiam ca un cont filelist (adica invitatie care ti`o trimite si tu`ti faci cont) este 3E :lol: :lol: baiete`l lasa`te :* , altii dau pe gratis ca sa faca ceva bun si tu te trezesti sa vinzi gogosi patiserului? sa fim serios . urat din partea ta . pe langa asta , ce a muncit foarte mult var`tu? :-? ca a stat si a downloadat?sau nush ce`o fi facut el . in fine , sper sa ai clienti .. nu vreau nimic rau de la tine dar nu merita 5 euro . treaba ta :* bafta la vanzari .
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#6
IMPRESIONANT

acum mi-am dat seama ca nu`i chiar asa pros.t gaboru`

are si capu` ala de pe umeri un rol si la el.... :lol: :lol: :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#7
Jenant !!! Ar trebui banat pe forum "traficantul de corcoduse" cu tot cu var-su care a furat nij conturi si acum vrea sa le vanda ca urla foamea-n el.
Sunt de parere ca asemenea practici nu trebuiesc sub nici o forma incurajate ci din CONTRA !!!
#8
vorbiti de parca v`a luat acadica de la gura . sau felia de paine de langa castronul cu mancare . :lol: :lol: :lol: fratilor lasati`l in pace . nu a omorat pe nimeni . daca el are de gand sa le vanda asa apai lasati omu in pace :lol: .
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#9
danutzZ Wrote:IMPRESIONANT

acum mi-am dat seama ca nu`i chiar asa pros.t gaboru`

are si capu` ala de pe umeri un rol si la el.... :lol: :lol: :lol:


danutzz s.p ? 8)



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)