Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VA ROG SA POSTEZE TOATA LUMEA SI SA NU SE MAI STEARGA POSTUL
#1
baieti dc mi sa sters postul miam cerut si iertare in fata tuturor gata ma oamenilor cu ura asta ce e cu voi cei asta doar pt ce care au comenzile pe forum deci va rog eu mult sunteti toti buni de dat ban pe forum dar sa lasati un post cu un raspuns va este greu VAM INTREBAT DESTUL DE CLAR POAT SA MAI REVIN IN ACEASTA COMUNITATE ? MI-AM CERUT IERTARE IN FATA TUTUROR spunetimi va rog frumos ca sa stiu !


a si uitasem sa adaug si la urmatoare intalnire am sa vin si eu sa discut personal cu toata lumea !
#2
si mie ieri mi'au disparut cateva posturi..nu multe..vreo 6-7 cred. nu cred ca a facut cineva intentionat asta
YES, OH MY GOD
#3
pheno sincer toata lumea de pe aici are dusmanie pe mine si dgb sincer sa tio zic , dimineata dau sa intru pe forum Y HAVE BAN FROM THIS BOARD ! REASON: PA cei inseamna asta ?
#4
si eu aveam banWink
#5
Este o mica problema la forum. Si lui Bogdanel i-a aparut acest mesaj " You have been banned "
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
nu e vb numai de ban aici e vorba de ce am scris mai sus VREAU CA TOTI ADMINI OWNERI ... SA SE SFATUIASCA INTRE EI SI SA-MI SPUNA SI MEI DAC MAI AM CE CAUTA PE AICI DACA NU DAU DELETE LA CONT SI GATA NU MAI DERANJEZ PE NIMENI
#7
faci prea mult tam tam.
atata timp cat nu a fost nici un admin CONTRA, inseamna ca te poti juca linistit fara sa dramatizezi.
YES, OH MY GOD
#8
pheno tu nu jti ce sa intamplat aici cu mine si admini e mai bn te rog sa taci Wink
#9
Crazy, iti dau un sfat prietenesc. Postul tau anterior a fost vazut de toata lumea, daca ai vazut ca nimeni nu a zis nimic, de ce cauti sa se ia lumea de tine . Ia si joaca si fii corect si nimeni nu are nimic cu tine .
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#10
bn darck asa am sa fac cum spui tu :* >Big Grin< LOCK POST
#11
darkclan Wrote:Este o mica problema la forum. Si lui Bogdanel i-a aparut acest mesaj " You have been banned "


rezolvat !



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)