Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unde?
#1
Unde sunt adminii de pe serverul U-S? Din cate stiu sunt aproximativ 25 de admini pe server si ieri de abia a intrat Catalin si Laurentzii! Toata ziua am jucat 5 v 5 pe 3 harti , acestea fiind : snow , fy_dust si india , timelimit fiind 0 , prin urmare lumea nu sta mult pe server pentru ca se plictiseste jucand aceleasi harti la nesfarsit.
#2
vrei sa-mi stii numarul de ore pe serv? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
160 mai exact :oops:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
verde Wrote:vrei sa-mi stii numarul de ore pe serv? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
160 mai exact :oops:


Eu vorbesc de ceva...si u ajungi sa-mi spui cate ore ai u facute pe server.. :roll:
#4
acum 5 min am iesit si eu de pe server... de la ora 10 am intrat si am schimbat in d2 ca eram 7vs7 ... cand sa dau rr am vaz ca mi-au disparut drepturile la restart si toate... am stat pana mai inainte si am jucat d2 chiar si 1vs1 Big Grin .. daca are cineva posibilitati dimineata sa intre macar sa schimbe hartile ar fi perfect
#5
ce realizare....sa-mi trag palme dang dang

krek asta este si raspunsul dc nu intra unii pe server... sunt altii care is prea buni si nu mai avem loc. o la revedere placuta.
#6
cand sunt admini nu esti u savy :!: :!: :lol: :lol:
#7
admini sunt f putini , pt ca cei care au fost , ba dadeau ban si tot felul de comenzi la alti admini , si se comportau ca niste TAUNI in codru !

adminii care nu au peste 20 si ceva de ani , sunt neexperimentati in a lua decizii obiective , asa ca de asta sunt f putini !
#8
sa se faca un anunt de cautare de admini Noi cu steam si alte chestii .. ca sunt care ar vrea sa admineze .. si logic supravegheata activitatea lor de la o zi la alta
#9
savy suferi sau vrei admin?
#10
playa Wrote:savy suferi sau vrei admin?

Nu stiu ce ai inteles tu in legatura cu acest topic! Eu zic ca e prea greu de inteles pentru tine , asa ca nu interveni cu intrebari stupide si in acelasi timp lipsite de sens!
1. Nu sufar
2. Nu vreau admin
3. Intreaba toti adminii : zuzu , danutzZ ,verde , ADR , etc ; Tocmai ei mi-au propus sa fac cerere de admin pentru ca am 3 ani de cand joc pe U-S.
4. Daca esti asa de curios in legatura cu acest topic, ar fi bine sa mai intri pe server si pe urma vorbim frumos.

O zi placuta !
#11
Pro savy ^^
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#12
ia dati si mie site-ul ala unde se inregistreaza orele sa va arat eu timp jucat pe server ehaa
#13
ial bre de acilea ... cauta-te <!-- m --><a class="postlink" href="http://cs.u-s.ro/stats/">http://cs.u-s.ro/stats/</a><!-- m -->


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)