Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban Legolas
#1
Adminu care mi-a dat ban : LoL ( i se potriveste numele sau mai degraba el se potriveste numelui)
Motiv: credea ca am aim
Dovada:
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin LoL
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : LeGoLaS
[AMXBANS] Reason : ' aim '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 93.113.18
Chiar nu aveam aim. Probabil experienta lui de CS-ist l-a facut sa-mi dea ban direct fara nici o verificare, oricum e jucator de 3 ani......
Reply
#2
ai dat 3 hs urate!
nush ce sa zic.!
ti se ducea tinta direct pe cap man!
dai 3 hs'uri la 11 hp..sau cat aveai :-j

in fine..sa zica si LoL.
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#3
eu am cerut verificarea..
in primul rand stateam dupa o cutie de vreo 15-20 secunde in x pe Bose si asteptam deoarece stiam ca veniti rush..si ai inceput sa tragi..si nu se poate zice ca ai tras la nimereala pentru ca din primul glont a inceput sa mi se scada din viata..si m'ai omorat...apoi ai dat doua capuri si ai iesit de nicaieri in fata mea, pe capul meu..am cerut verificarea, iti tremura tinta si sarea pe cap. si sincer parca te'am mai vazut jucand pe server, dar nu la fel de bine. daca jucai la fel ca acum mi'as fi amintit de tine si nu as fi cerut verificare.
YES, OH MY GOD
Reply
#4
Din punctul meu de vedere AIM clar, din mers si din saritura in acelasi timp tu dai cap prin cutie cu 1 singur glonte, si CAP CAP CAP, iti cam sare tinta aia nu vrea sa stea locului, ori e de la cod ori ai tu parkinson.
(offtopic: LoL ce tare a fost cu ala care i-am zis eu ca noi toti jucam cu wall si apoi l-a activat si el Smile
Reply
#5
Nu vreau sa fac o poveste din asta dar vad ca ati ramas ft uimiti de capurile mele... Da imi tremura tinta pt ca miam schimbat mouseul,am pad +sens mica. Joc la sunet si la ultimul cap au fost 3 gloante....cel prin cutie. Ma rog..... rox nush cine ti-a dat admin, fara suparare si pheno tu esti jucator de cateva sapt..... iti aminteai tu de mine cum jucam...... jucam mult mai bine inainte. Lol treb sa ma verifici asa se face doar la speed se da ban direct. A si rox tu erai tero nu aveai cum sa vezi cum mi se misca mie tinta... nu ai stat spec, cred ca visai urat. Sa stiti ca nu se da ban dupa amintirile voastre, tratativa dak sunteti anemici.
Reply
#6
Nici nu trebuie sa faci poveste din asa ceva. Din cate imi aduc aminte ai mai primit ban de cateva ori si asta e prima cerere unban pe care o faci. Rox e admin, are freelook, te poate vedea si in gaura de sarpe .
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)