Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban: Fu Thai
#1
Habar nu am pe ce motiv am luat ban...

console said:
"The server operator has added you to banned list
Added to banned list
You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

You have been banned from this server.

You have been banned from this server."


ip: 81.180.208.139


P.S
Nu am facut cerere mai devreme de nervi...
Reply
#2
Cand s-a intamplat asta ? Azi ? Ai intrat in cs si ti-a aparut asta direct ? Da mai multe informatii.
Reply
#3
s-a intamplat cu ceva timp in urma... mai mult de o saptamana... si m-am gandit sa-mi bag .... in el de cs , dar plictiseala e mare Smile

mai multe detalii... pai am jucat un timp si mai apoi mi-am luat ban, si atat, fara motiv, poze, demo ... cel putin din cate stiu eu.
Reply
#4
Ai asteptat o saptamana ca sa faci reclamatie ? Smile) Mai tii minte macar adminul care ti-a dat ban sau harta pe care ai jucat, eventual ora ? Ca asa sa mergi la ghici e greu. Big Grin
Reply
#5
cum am mai spus, imi venea sa-mi bag ... in el cs asa ca n-am mai zis nimic, dar plictiseala spune altceva Undecided
harta era de_bose restul cam greu de amintit.
Reply
#6
Pe HLTV n-am vazut niciun demo cu harta asta iar in ban_list n-am gasit nimic... in fine un admin mai mare o sa intre sa verifice log-ul, daca nu in cel mai bun caz o sa-ti dea unban. Bafta !
Reply
#7
Ce-mi place, aa de plictiseala mi-am bagat p.ula in el server si acu de plictiseala m-am gandit sa fac si eu cerere de unban ,mi se pare ca ne cam iei la misto .
Reply
#8
Nu vad nici un ban...vad ca au fost doua banuri..dar acum nu mai sunt!
Reply
#9
wakkkK sa stii ca de nervi am zis ca-mi bag .... in el cs pt ca mi-am luat ban de pomana. acum uite ca mi-a trecut. nu iau pe nimeni la misto.


cand ma conectez imi spune ca inca am ban... daca se poate ok, daca nu, nu... life goes on. multam oricum...
Reply
#10
L 03/30/2014 - 21:56:33: RCON IP try: 81.180.208.139
L 03/30/2014 - 21:56:33: RCON IP try: 81.180.208.139

Asta inseamna ca ori s-a facut brute force cu RCON ori s-a incercat rcon pe server de pe ip-ul tau. Pluginul meu nu minte.
Imi amintesc ca ti-am mai scos ban si inainte, si era cu acelasi motiv. Il scot pentru ca oricum vei lua iar daca te tii de prostii. : )

Pentru administratori banul se scoate din consola serverului pe bans cu, de ex:
removeip 81.180.208.139
Reply
#11
Nici eu nu am gasit ban pe numele tau...
Reply
#12
Multumesc celui care mi-a dat unban, si totusi cum este posibil sa am iar ban? =))
adica dupa ce mi s-a scos banul am intrat doar cateva minute pe server... totul ok, nu am luat ban cat am jucat, iar cand am intrat astazi imi spune ca am ban /Smile
Reply
#13
Raspunsu il ai de la zuzuk mai sus .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#14
eu zic sa vorbesti in particular cu Zuzuk...ori ai tu ceva in cfg...ori faci meshkerii
Reply
#15
Gray, tu cam umbli cu "cioara vopsita"... ceva e "putred" la tine. Dezinstealeaza/reinstaleaza cs-ul, eventual si steam-ul daca ai, ca asa n-o sa stea nimeni dupa tine sa iti dea de fiecare data unban. Cred ca problema e de la tine nu de la server.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)