Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban EvolutioN again :)
#1
Nick: diaNA
IP : 82.77.76.17
Data si ora : 8.05 anul curent Smile ora 22:40
Admin: playa
Motiv: jucam cu nume de fata, iar adminul playa care juca cu alt nume( who am i sau ceva de genu`) s-a uitat pe mine si mi-a dat ban fara sa imi faca SS sa imi dovedesc "nevinovatia"Smile. E a doua oara cand mi se intampla chestia asta. Oare dau atat de bine incat toti adminii sa fie siguri ca am cod fara sa imi faca SS? Smile. In fine.... Bft in continuare!
#2
pai dak vrei sa evitzi astfel de incidente joak si u cu numele tau 'cunoscut'...nu te contrazic...da ai dreptate cu faza cu ss...da nam fost pe serv asha k nu ma bag...oriqm chear knd am ieshit eu at a intrat cineva cu 'who am i?' park...atata tzin si eu minte Big Grin....bafta Wink
#3
Nu conteaza daca sunt conoscut sau nu. Oricum nici cu EvolutioN nu sunt prea conoscut:-j. Ideea e ca daca s-ar intampla unuia care joaca prima oara pe server faza asta, nu s-ar osteni prea mult sa faca cerere de unban si s-ar pierde un jucator, dar eu joc pe svr asta si de aceea vreau unban Tongue. Bft!
#4
unban efectuat !
#5
poate am gresit,poate nu. daca am gresit scuza-ma...desi nu cred ca am gresit...tu stii mai bine


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)