Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban D3NyLs0n_
#1
adminul de la care ai primit ban: [anu]Grasu parca asa era
- stie el mai bine de ce l-a dat ca eu nu stiu.
- dovezi [copy-paste consola]
HaoL1N dropped
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin CS.U-S.RO [forum.u-s.ro]
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Reason: '59" "Game Destroyer"'
[AMXBANS] Length: 'permanently'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBANS] Your IP: '79.112.192.159'
[AMXBANS] ===============================================
D3NyLs0n_ (RADIO): Fire in the hole!
I.C.E->M.A.N.E killed Moroninho with grenade
Razvan (RADIO): Fire in the hole!
[anu]cLa killed Game Destroyed with deagle
[anu]sss_____ is joining the Terrorist force
Kicked : You are BANNED. Check your console
- cum sa ma apar.. atasez pozele care le-a facut :| numai ca a dat destroy si mi-a facut 95 de poze; sa stau sa le radic pe toate in parte chiar nu pot decat intr-o arhiva. http://hu.lk/l4sjbv98rzrt
aici mai sunt cateva poze din cele 95. <!-- m --><a class="postlink" href="http://img827.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=deinferno0000ai.png">http://img827.imageshack.us/slideshow/w ... 0000ai.png</a><!-- m -->
- concluzia sa o traga cine vrea.
- ip-ul e dinamic.. as putea sa intru iar cu un rr la router dar nu fac de astea ca am vazut ca e destul de serios sv.
#2
am jucat cot la cot cu tine azi si mi-ai parut ok, asteptam demo de la Grasu, sper ca el e la curent cu regula intrata in vigoare de la 12.dec.2011 si stie ca trebuie sa prezinte demo pentru a nu ramane fara admin! Asadar sunt sigur ca are demo!
#3
Nu am demo, i-am facut 5 poze, i-am dat 2 minute sa-mi dea pozele. L-am anuntat poate Dey, Wakk sa confirme, nu am primit pozele am dat ban.
Daca face upload la poze si este "curat" sunt de acord cu unban.

Multumesc !
#4
unde sa le trimit daca nu ai dat si id? nu pot sa ghicesc idurile oamenilor.. daca u poti trebuia sa imi dai un buzz.

//p.s toate pozele sunt mai sus.
#5
denylson Wrote:unde sa le trimit daca nu ai dat si id? nu pot sa ghicesc idurile oamenilor.. daca u poti trebuia sa imi dai un buzz.
Am spus clar, ai 2 minute sa trimiti pozele la id: ardeleanu_tudor daca nu ai BAN ! Am asteptat 2 minute, n-am primit nici un raspuns de la tine, nici macar nu ai scris ceva pe admin cheat, exmplu: "le trimit", "nu am vazut Id-ul" sau "Unde le trimit" asa ca conform regulamentului:
4. Banurile se dau doar pt motive INTEMEIATE:
- injurii la adresa adminilor sau a altor jucatori (atentie la regula 11)
- folosirea de CHEAT-URI , dupa o prealabila urmarire a suspectilor (este obligatorie folosirea comenzii amx_ss)
Am folosit ss, nu mi-ai raspuns, nu ai intrebat nimic, cine-i cu musca pe caciula ? Odata ce ai refuzat sa-mi comunici te consider vinovat.
Multumesc pentru intelegre, pentru unban doresc 5 POZE ! Dupa ce sunt verificate o sa-ti dau un raspuns.
#6
Da, am vazut pozele ! Esti curat, imi cer scuze pentru Destroy. Te rog urmatoare data sa fii mai atent la chat si pentru orice nelamurire sa folosesti admin chat, adica sayteam urmat de @.
Multumesc ! O seara placuta, scuze deranjul.
#7
Grasu Wrote:
denylson Wrote:unde sa le trimit daca nu ai dat si id? nu pot sa ghicesc idurile oamenilor.. daca u poti trebuia sa imi dai un buzz.
Am spus clar, ai 2 minute sa trimiti pozele la id: ardeleanu_tudor daca nu ai BAN ! Am asteptat 2 minute, n-am primit nici un raspuns de la tine, nici macar nu ai scris ceva pe admin cheat, exmplu: "le trimit", "nu am vazut Id-ul" sau "Unde le trimit" asa ca conform regulamentului:
4. Banurile se dau doar pt motive INTEMEIATE:
- injurii la adresa adminilor sau a altor jucatori (atentie la regula 11)
- folosirea de CHEAT-URI , dupa o prealabila urmarire a suspectilor (este obligatorie folosirea comenzii amx_ss)
Am folosit ss, nu mi-ai raspuns, nu ai intrebat nimic, cine-i cu musca pe caciula ? Odata ce ai refuzat sa-mi comunici te consider vinovat.
Multumesc pentru intelegre, pentru unban doresc 5 POZE ! Dupa ce sunt verificate o sa-ti dau un raspuns.
asta-i buna am scris chiar de vreo 4 ori daca imi dai si id ti le trimit chiar am si incetat a ma juca dupa primele poze facute.. sincer imi pare rau ca nu am facut niste prt. screenuri la consola (n-aveam cum sa imi dau seama ca se intampla asa) eu spun sincer si chiar ma dau de jurat daca am vazut vre-un id de la tine. Imi era mult mai usor sa iti dau pe mess 5 poze cum zici u care defapt erau 6.. decat sa stau sa scriu aiurea pe forum.
In fine tot eu am cazut de ... la faza asta dupa explicatiile tale.. oricum imi pare rau ca nu am nici un martor.. dar poate e vreo 1 care era pe sv sa se vada.. ba chiar s-ar putea verifica logourileWink
#8
Inainte sa primesti "destroyer" Grasu ti-a facut poze si ti-a zis in mod clar ca le vrea pe id de mess dar tu jucai in continuare. :!: :!: :!:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#9
dey1986 Wrote:Inainte sa primesti "destroyer" Grasu ti-a facut poze si ti-a zis in mod clar ca le vrea pe id de mess dar tu jucai in continuare. :!: :!: :!:
sa mor daca am vazut vre0un id de mess dupa ce a facut pozele.. cel putin primele poze. Oricum am scris pe chat la primele poze sa imi dea id ca sa ii dau pozele si ia id de unde nu e.. ca m-am uitat si in consola sa vad o fi dat omu id si nu am vazut pe chat..dar de unde. Oricum se pot verifica si logourile si atunci o sa se vada destul de clar ce si cum a fost ca eu sincer n-am vazut nici un id si mai mult am si intrebat de cca. 4-5 ori pozele la ce id sa le dau? n-am primit raspuns am jucat in continuare!
#10
denylson Wrote:
dey1986 Wrote:Inainte sa primesti "destroyer" Grasu ti-a facut poze si ti-a zis in mod clar ca le vrea pe id de mess dar tu jucai in continuare. :!: :!: :!:
sa mor daca am vazut vre0un id de mess dupa ce a facut pozele.. cel putin primele poze. Oricum am scris pe chat la primele poze sa imi dea id ca sa ii dau pozele si ia id de unde nu e.. ca m-am uitat si in consola sa vad o fi dat omu id si nu am vazut pe chat..dar de unde. Oricum se pot verifica si logourile si atunci o sa se vada destul de clar ce si cum a fost ca eu sincer n-am vazut nici un id si mai mult am si intrebat de cca. 4-5 ori pozele la ce id sa le dau? n-am primit raspuns am jucat in continuare!
Fii serios, am scris CLAR ! Pozele la id: ardeleanu_tudor si mie imi pare rau ca nu am facut print la consola. Asadar nu am nimic daca se verifica consola !
#11
Grasu Wrote:
denylson Wrote:
dey1986 Wrote:Inainte sa primesti "destroyer" Grasu ti-a facut poze si ti-a zis in mod clar ca le vrea pe id de mess dar tu jucai in continuare. :!: :!: :!:
sa mor daca am vazut vre0un id de mess dupa ce a facut pozele.. cel putin primele poze. Oricum am scris pe chat la primele poze sa imi dea id ca sa ii dau pozele si ia id de unde nu e.. ca m-am uitat si in consola sa vad o fi dat omu id si nu am vazut pe chat..dar de unde. Oricum se pot verifica si logourile si atunci o sa se vada destul de clar ce si cum a fost ca eu sincer n-am vazut nici un id si mai mult am si intrebat de cca. 4-5 ori pozele la ce id sa le dau? n-am primit raspuns am jucat in continuare!
Fii serios, am scris CLAR ! Pozele la id: ardeleanu_tudor si mie imi pare rau ca nu am facut print la consola. Asadar nu am nimic daca se verifica consola !
nu mai folositi comanda destroy daca nu e un cod evident ci amx_ban, ce zici?
#12
asta nu vor ei sa inteleaga, sa nu mai foloseasca destroy daca nu e cod clar! Inca ceva Grasu, te dai spectator, dai slay jucatorului la inceputul rundei si ii spui ce ai de spus, o sa vezi ca te baga in seama.
#13
situatia este simpla !
pui pozele , si scapi de ban sau de destroy !!!
a procedat corect Grasu !
oricum te primim cu bucurie aici pe forum si pe server !
ai ip dinamic de la RDS , deci trage si tu concluzia
o zi buna !
#14
a pus pozele, aveti linkuri acolo, dati copy paste!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)