Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Un fel de concurs !!!
#1
Eu si cu evolve ne-am gandit ca ar fi interesant un fel de concurs pentru a se alege bannerul-ul serverului....Ce parere aveti ? Va invit sa va postati creatiile aici, sa se aleaga cea mai frumoasa si sa fie bannerul oficial. Cateva creatii marca lupo - evolve :

[Image: seq47aqpxnkeg7wjlqu3_thumb.jpg]

[Image: ogh5tq2b9siwghr0bf0_thumb.jpg]

[Image: 5amihwh7i9vwc1i5d1x_thumb.jpg]
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#2
dau cu parerea : fara by cat mai simplu si mai atragator , am sa vin si eu cu banner .
#3
[Image: 118056768896csoffice000ed5.jpg]
#4
Parerea mea k primul banner e cel mai tare Wink gg baietii dar vrem sa vedem mai multe Wink dar nici "bannerul" lui zuzu nu e rau Smile))
#5
da si mie imi place mult primu :X....si asta ii pt totzi playerii serverului si admini...totzi sa se prezinte cu ceva dak au de arataBig Grin
#6
frumoase sunt primele ......dar sincer ma cam reprezinta ala a lu zuzu ....cu sticla in mana ==))))))))))))
#7
[Image: csu-sro.jpg]
#8
[Image: qfnnz7vcbt6ua7h2izoi.jpg]

[Image: c826qy76giqei7tpo6.jpg]

[Image: rqi7f277ov1r3a7q6k5s.jpg]

ultima ii preferata mea:X:X
#9
Faine si astea,dar preferata mea ramane prima Big Grin:X am puso si pe desktop Smile
#10
da stiu aia o am si eu tot pe Desktop Wink)
#11
eu zic sa mai lasam postu asta inca 2 saptamani ...sa vdm daca mai apar creatii Smile ....si apoi dam la vot cea mai cea oki ?
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#12
alte idei?...nimeni nimik?...Tongue
#13
un micut logo interesant Big Grin.. numa bun de pus la avatare Big Grin

[Image: normal965463049lcopybb3.jpg]
#14
e facuta in PAINT..mai de mult Big Grin
[Image: 2048204624e624b1f141yq2.jpg]
#15
ikks Wrote:un micut logo interesant Big Grin.. numa bun de pus la avatare Big Grin

[Image: normal965463049lcopybb3.jpg]


faina ikks .. mio pun la avatar Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 22 Guest(s)