Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Un-ban GoodFeLLa
#1
adminul de la care ai primit ban JaMMin
- reason Habar nu am
- dovezi [copy-paste consola] Stie el
- cum te aperi? adu argumente solide Am ramas masca!
- concluzia Chiar vreau sa stiu motivul.
#2
http://www.damp.ro/fisiere/goodfella-rar...JqsJgZenb6


altii nu vor intelege mare lucru din demo, dar mi-e de ajuns ca inteleg eu si cu inca vreo 2 administratori. Imi pare rau, pareai baiat!
#3
astept un comportament civilizat din partea ta, pentru a nu te bana si pe forum! Multumesc!
#4
E misto asta sau e pe bune? De ce nu ai facut poze. ERA CEA MAI SIMPLA METODA SA CLARIFICI TOTUL, fara dar si poate la un demo. Tu ai o anumita influenta in comunitate asa ca cei care te cunosc vor merge dupa tine ( pentru a nu te pune intr-o postura urata ). De aici fiecare intelege ce vrea, fiecare stie cum joc, daca tu crezi ca eu am folosit aim,wall sau ce ai impresia ca e acolo e destul de nasol. Iti spun sincer ca nu am folosit niciodata asa ceva, si nu imi era greu sa recunosc daca foloseam coduri pentru ca oricum nu ma cunostea nimeni si nu ma afecta cu nimic. Oricum sunt dezamagit. Chiar sunt curios ce zice fiecare, asa sa stiu si eu ce parerea si-a facut lumea despre mine de-a lungul timpului petrecut in comunitate.
#5
ma uit si eu la demo acum... nu cred ca ar juca codat vreodata goodfella...
#6
man, nu am absolut nimic cu tine, dar in urma mai multor plangeri de la jucatori buni, am inceput sa te urmaresc! Si concluzia am tras-o cu greu, dar am mai vazut jucatori buni. Crede-ma cand eram in Romania jucam mult mult mai suspect decat joci tu, dar pentru tine am folosit mici trickuri sa ma prind! Nu prea am cum sa ma insel la chestiunea asta, nici nu vreau sa zic ca daca m-as insela nush ce bla bla, pentru ca nu ma insel! Crede-ma ca am jucat cu jucatori de PGL, si nu asa se joaca cs cum joci tu. DJ stie ca am jucat mult timp cu shL, danut stie ca am jucat si eu si el impotriva echipei lu CPL, care erau din B cred, am fost la campionate, stiu cum se joaca cs, iar tu nu joci ca un jucator bun, la tine se vede ca esti ajutat de aplicatii!
#7
zZ^Zz[sbN] Wrote:ma uit si eu la demo acum... nu cred ca ar juca codat vreodata goodfella...

nu aveti ce vedea in demo, nu puteti sa va dati seama!
#8
Atunci pentru ce e demo daca nu se vede nimic ? De ce are ban fara dovezi daca demo nu e bun ?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#9
verde Wrote:Atunci pentru ce e demo daca nu se vede nimic ? De ce are ban fara dovezi daca demo nu e bun ?
tu latra la administrators nu aici, nu da dovada de incepator ok?
#10
nu mai latra tu
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#11
ok. deci acum nu mai are legatura cu demo-ul? Si eu am jucat in pgl acum cativa ani si stiu cum se misca treaba cat de cat. Fiecare jucator se misca diferit, are propriul stil de a aborda jocul. nu toti merg intr-un anumit fel, nu toti urmaresc tinta intr-un anumit fel si asta ii face pe jucatori diferiti. Asta e doar o concluzie de a ta, din experiente anterioare poate, dar ideal era sa faci poze. Cu ce puteai sa clarifici mai bine decat cu pozele? Acum sa fim realisti nu?
Si eu am fost la campionate in bucuresti si chiar m-am clasat pe primele pozitii. Tu faci doar supozitii, nimic concret, te bazezi doar pe modul tau de gandire obiectiva asupra faptei.
#12
pentru ca mi-ai spus de 2 ori de poze imi da incredere si mai mult ca aveai wall, si adminii cu experienta stiu despre ce e vorba! Oricum nu am nevoie de mai multa incredere in mine decat am in momentul asta cand spun ca tu ai avut wall cand ti-am facut demo.

Dupa cum zic, imi place de tine, esti baiat ok, vad ca esti civilizat, dar nu cu cheaturi, chiar daca e doar un joc!

PS: nu vreau sa aud adminii cum isi dau cu parearea despre demo, doar administratorii, stiu ei de ce! Daca vad admin rozaliu pe aici ca isi da cu parerea.......ma abtin Smile
#13
=)) pai acu pe bune de ce nu ai facut poze? gandirea ta rationala te-a impins sa faci demo? Daca erai fer convins ca folosesc coduri de ce nu ai folosit ss? Stii de ce? pentru ca ti se contrazicea teoria ta cum ca eu sunt "codat". Ma bucur ca nu ai nimic personal cu mine, dar dovezile concrete faceau totul, nu demo-uri in care eu sunt pe langa joc. Demo-ul e scos din calcul. Acum ramane doar varianta ta in discutie. Cea prin care afirmi cu desavarsire ca metoda ta nu da gres. Dar na, influenta te trece peste multe. Stii cum e vorba aia: Scopul scuza mijloacele.
#14
pt ca nu tot timpul prinzi codul pe poze!
#15
nu as fi vrut sa iti dau ban! Crede-ma sunt foarte obiectiv in momentul asta! Daca eram subiectiv...alegerea ar fi fost sa nu iti dau si sa raman doar cu suspiciunea!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)