Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
URGENT ajutor
#1
cum pot afla detalii despre un cont de pe youtube?
am nevoie foarte urgenta , prin orice metode...orice...ip..orice

contul este Marcelo Limpopo
http://www.youtube.com/channel/UC-UeK_QW39kHWkeiti8SxSQ
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#2
nu prea poti...
Reply
#3
mailu de pe care si a facut contu de asemenea poate fi unu la intamplare, la vrajeala
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#4
macar mailul se poate afla?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#5
Poti sa ii trimiti un mesaj doar atat, si vezi ca iti poate zice zuzuk cred ce tre sa scrii in cmd sa iti arate toate ipurile cu care te conectezi, si in speranta ca el iti da un raspuns la mesaj poate ii prinzi ipul. Sau il poti vraji sa intre pe yahoo messenger, cred ca de acolo e mai usor sa ii prinzi ip-ul cu cmd-ul daca reusesti sa conversezi 2-3 vorbe cu persoana
Acu depinde ce vrajeala ii scrii in mesaj. Tre sa te dai cu lupu oleak. Sub videoclip dai click pe numele lui, apoi o sa iti apara undeva la mijlocul paginiii "Despre". Dai click acolo si vezi optiunea trimiteti un mesaj. (tre sa fii si tu logat pe youtube)
Reply
#6
aha.la faza cu cmd-ul m-am gandit si eu ca vazusem niste tutoriale pe iutub cum depistezi ip-ul in urma unei discutii pe messenger.o sa incerc sa intru cumva in discutie.ms mult de ajutor
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#7
sa traiesti, sper sa mearga
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)