Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uRban ring
#16
nu
#17
pai si fara slot tu vrei admin?
#18
pai imi faci slot si dupa aia admin... cer prea mult ?
#19
dar nu trebuie sa fii obraznic... si ai putea sa zici un te rog.. cand ai cerut slot, admin...
nu te adresezi ca de la sef la subaltern
#20
nu imi plac cainii . las la latitudinea fiecaruia sa inteleaga ce vrea.
#21
si ce vrei sa zici cu asta?
#22
cati ani ai ?
#23
ti-am scris in cererea aia 19... nu imi place sa ma milogesc.... daca merit admin imi dai.... pt ce joc ... pt experienta... nu pe rugaminti de genu pls te rog frumos si altele care nu le stiu... sunt cativa admini care nu cred ca au nici 18 ani si au admin da n-ai cum sa verifici.
#24
ideea e ca admini care i-ai prezentat ca fiind cei care ti-au facut ceva nu au acces la anumite comenzi !

prima data se face cerere de slot !
apoi pt admin !
#25
Nyk esti avocat? Iti bagi nasul peste tot si spui afirmatii nefondate, vezi de adminat nu trebuie sa te bagi in cererile oamenilor.De cand ai admin ai cam sarit calul.Salut!
#26
deci am facut pt slot...acuma fac pt admin ???? crezi ca fac la misto ca ma invarteam ... laurentzii stie comenzile... uita-te pe un post de al lui sa vezi ca le zice acolo

Laurentzii :
man daca ai Acces la comanda amx_cvar poti ca sa le dai Doar aceste 2 exec-uri
amx_execclient name +right sau +left -> cred ca pe asta l-a folosit
amx_execclient name m_yaw 999999
#27
care sunt acele acuzatii nefondate ptr tine?
#28
eq :O:O:O Wrote:Nyk esti avocat? Iti bagi nasul peste tot si spui afirmatii nefondate, vezi de adminat nu trebuie sa te bagi in cererile oamenilor.De cand ai admin ai cam sarit calul.Salut!

iam zis si eu...si lam avertizat...k isi ia warn

closed k is deja numa OFFt


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)