Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trucuri pentru incepatori in limba romana
#1
Wink 
Mai cauta cineva tutoriale pentru trucuri in limba romana in afara de mine? De scurt timp m-am hotarat sa fac trucuri ca si hobby chiar daca cunosc doar 2-3 trucuri Big Grin. Ma gandeam ca, careva dintre voi ma poate ajuta cu un tutorial sau video explicativ in limba romana. Daca dati de ceva interesant lasati un link la reply si va raman dator. Wink
Reply
#2
daca vrei sa inveti trucuri cat mai multe, apuca-te de engleza, e plin youtube. plus ca sunt explicate foarte sugestive prin imagini deci e irelevant requestul tau de lb romana. poti da search pentru coin tricks, water tricks, paper tricks si asa mai departe.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#3
Era un roman care facea trucuri pe youtube, daca imi amintesc numele las un link. Insa daca stii engleza, are Paul Wilson o serie de vreo 4-5 DVD-uri de trucuri cu carti, foarte bine explicate.
Reply
#4
cauta carti, gasesti cu sutele pe net si le traduci.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#5
(02-05-2013, 04:45 PM)Simplu :) Wrote: Era un roman care facea trucuri pe youtube, daca imi amintesc numele las un link. Insa daca stii engleza, are Paul Wilson o serie de vreo 4-5 DVD-uri de trucuri cu carti, foarte bine explicate.

Am gasit in final, dar nu ma asteptam sa fie pe fundul paginii de youtube. De romanul acesta ziceai?

http://www.youtube.com/watch?v=2tN9DxgA9S8

din cate am observat la descriere au si site cu o rubrica doar cu trucuri, ma gandesc ca de aceasta e vorba.
Reply
#6
hahaha stiam si eu trucu asta cu banda adeziva, fain

mai este unu cu umplerea paharului pus cu gura in jos intr-o farfurie cu apa super simplu
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#7
Si pe asta l-am mai vazut, dar eu spuneam de altul. O sa intreb astazi direct la sursa de unde am aflat prima oara si poate aflu iar.
Reply
#8
In fine, am sa gasesc eu, am o alta intrebare... Cunoasteti vreo emisiune sau serial cu ponturi si pariuri sportive? Aseara in drum spre casa am auzit fara sa vreau de la niste tipi care erau in fata mea, de o emisiune de genul. N-am vrut sa intreb... dar din cate am inteles emisiunea e pe youtube. Daca stiti mai mult depsre chestia asta, spuneti-mi si mie Smile.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)