Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trezirea, mergem la bere/suc/cafea
#46
ne vedem!!! vin cu ap. foto:d
Reply
#47
playa Wrote:ORA ORIFICIALA A RAMAS ORA 16:00 IN FATA LA MAGIC SPORT PUB!
Nu am auzit nimic de bogdanel. Vine si el?
Reply
#48
E plecat din localitate.
Reply
#49
RZR pui si tu pozele pe aici pe undeva sa le descarc si eu daca se poate ?
Reply
#50
si pe ftp daca iti mai aduci aminte..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#51
Eu cred ca razerica ii bat inca. Posibil inca sa fie la oajdea ca aseara era acolo si nu parea ca se da plecat. Traiasca bodegile non stop!
Reply
#52
playa Wrote:Eu cred ca razerica ii bat inca. Posibil inca sa fie la oajdea ca aseara era acolo si nu parea ca se da plecat. Traiasca bodegile non stop!
Smile)) bv, detalii ceva pentru cei care nu au fost.. cati ati fost, cine.. etc.. ce ati baut cat... cum...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#53
Bere bere bere suc, am fost asa: JaMMiN, Catalin, Zuzana, Cosminel, RZR, codik, psych, junkyard, wakk maka, Aztec, Dey, dj, danutza, un tip [costin); care i-am dat slot pe loc pentru o punga de cipsuri :lol: :lol: :lol: , si au mai fost vreo 4-5 care nu ii cunosteam. Am fost la Magic Sport Pub, dupa care RZR, psych si Junkyard s-au retras la oajdea, am aparut si eu pe la un 9 jumate pe acolo, intre tip la chemat pe Dyl care a comandat direct 50 Finlandia si o bere, a dat Finlandia peste cap sa se incalezeasca si a continuat cu bere :mrgreen: Eu stiu ca am plecat pe la 10 jumate si i-am lasat pe toti cu sticlele pline, iar rzr avea 2 sticle de bere in fata :lol: . Deci nu mai intrebati unde e RZR :?:
Reply
#54
nu am postat pozele ca am fost busy. diseara le voi posta intr-o arhiva. unele le-am postat repede pe FB Big Grin

P.S: am mai plecat si cu masina dupa berile alea Smile)))
Reply
#55
RZR Wrote:nu am postat pozele ca am fost busy. diseara le voi posta intr-o arhiva. unele le-am postat repede pe FB Big Grin

P.S: am mai plecat si cu masina dupa berile alea Smile)))
cu masina de barbierit? Smile))
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#56
pai am mai fost eu si sconcs!
Reply
#57
bun dar pozele ??? :lol:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)