Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 3 la primele 5! Septembrie
#1
Conform statisticilor primii 3 la :
m4a1
1. Sufletzell
2.xplayer
3. VerDe
ak47
1. VerDe
2. Ciokana#MD
3. LondonezuL
awp
1. VerDe
2. Bogdanel
3. fr0zen
deagle
1. Bogdanel
2. VerDe
3. LondonezuL
usp
1. VerDe
2. Sufletzell
3. LondonezuL
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#2
Evident, statisticile nu demostreza neaparat skill ul ci imbinarea lui cu activitatea pe server. :mrgreen:
Ce parere aveti ?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#3
BRAVA LOR! astept sectiunea cu navy aka 32 Big Grin
Reply
#4
macar is bun si eu la cv Smile)))) peace ! :lol:
Reply
#5
Smile)) lol ... eu deagle si awp ? Smile)) nu cred Big Grin ... gg celorlalti Smile)
Reply
#6
Poi asta zic statisticile, si ti am zis ca nu inseamna neaparat skill ul ci combinatia lui cu cate ore ai pe server. Confusedhock:
Poate odata cu postu asta ar trebui resetat acuma u-s.ro/stats ca sunt activitati si ore foarte vechi a unor oameni sau nick uri de mult uitate, si lunar sa facem un astfel de post :mrgreen: stiu ca mai fusese unu de genu cand inca fetele faceau furori pe forum zilnic 8)
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#7
bun si asa Smile ... pacat k is putine fete acuma Sad
Reply
#8
bravo voua! Smile) astept sa vad daca va pot intrece.
Reply
#9
ar fii faina treaba cu reset stats .... daca nu`i complicat ... si asa vezi si activitatea lunara alb pe negru Big Grin ... Pro la reset Stats Smile
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#10
mai ai wakky sa ne intreci ahahahah Smile :lol:
Reply
#11
Deci sunt TARE ..... mc de statistica ce mandru ma simt Smile) te pup de fericire Smile)
Reply
#12
Bravo!
Reply
#13
Verde ... Top 3 la primele 5! ... pe luna octombrie? eventual si pe luna noiembrie ? Big Grin si de asemenea as fi curios la un top 5 plant/defuse ... asa ... for fun Big Grin
Reply
#14
st pro si eu la reset stats, chiar daca imediat si te iau la cele mai multe killuri pe server, verdeSmile)
deja am aprox. vreo 50 de mii in totalitate :lol:..nici nu ma gandeam c-o sa ajung la performanta astaSmile)
Reply
#15
pai hai si un top la skill....
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)