Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefon
#1
Ce telefon credeti ca pot achizitiona intre 400-450 RON ? Sau ce ma sfatuiti sa cumpar de la 'băeți' ?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#2
Verde iti recomand un blackberry sau mai pune 2 bule si mergi pe un iphone 4s etc ! Sa-ti dai "chace in"
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#3
(02-27-2013, 11:19 PM)Dey Wrote: Verde iti recomand un blackberry sau mai pune 2 bule si mergi pe un iphone 4s etc ! Sa-ti dai "chace in"

uai nebunule maine imi iau 4s cu 400 de lei plus 2 bule cum zici tu Smile)))

merge si un htc wildfire sau un mini galaxy , cred ca le gasesti si la 3 jumate`
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#4
danutz fa-mi si mie rost de un 4s cu 400lei Smile

on: daca vrei ceva cu taste vezi un htc chacha
Reply
#5
uai uite pe forumurile din Iasi este unu dj_genes , vinde telefoane in stare foarte buna.prietena mea si-a luat de la el si e multumita.are mai mult de jumatate de an
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#6
ce urat e chacha . da cu taste as vrea sau combinatie taste si touch...
o sa caut
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#7
daca vrei un telefon serios vezi e52 daca iti place
Reply
#8
vazusem ceva accesibil nokia e72, sony xperia miro si black berry 9700 toate acelasi an 2009 toate aceleasi specificatii mai mult sau mai putin. nu stiu, mai vad saptamana asta ce gasesc
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#9
Eu am avut un iphone 4s 7 bule de vanzare Smile necodat nota 7 ! Smile))
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#10
Am vazut ca ati pomenit de dj_genes! Recomand dj_genes, am facut ceva bussines cu el. Il gasiti pe forum.cs.tuiasi.ro. Va trebuie cont sa vedeti sectiunea vanzari gsm! Mentionez ca acel cs vine de la camine studentesti si nu de la counter strike, deci nu e reclama la un alt forum de profil!
Reply
#11
recomand ceva cu android! Wink o gramada de aplicatii..plus ca la cerere ti-l rootez eu ca sa poti instala toata draciile pe el Tongue
Reply
#12
In Mircea este un amanet in interiorul unui mini market. Am ramas surprins de cateva telefoane la preturi mici. Crezand ca is replici m-am uitat putin pe ele si nu, nu sunt replici. SGS 1 in jur de 500 lei, Iphone 4 tot vreo 500 lei, 4s 800 lei, 3gs 350 lei, era si un e71 e 72. Sgs1 era la cutie nou. Daca vrei sa arunci o privire, ma anunti si merg cu tine sa le vezi.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#13
pan la urma mi am luat un samsung ace plus nou la cutie 1ghz, 512 ram, model din 2012
pret 550 RON
Eu zic ca am facut o afacere buna. Deocamdata n am gasit nimic rau la el.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)