Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestie Admini
#1
Astazi am facut o cerere de admin (nu de slot) pe numele nO. iar toti cei care mi-au raspuns la ea au fost PRO SLOT ... eu am facut cererea pe baza modelului ... dar nu am mai precizat ca eu detin deja slot ... am mers pe ideea ca adminii/moderatorii vor observa ca cererea mea pentru slot a fost aprobata cu ceva timp in urma ... sugerez adminilor (si ii rog frumos) sa se mai uite odata pe cererea mea pentru admin. Multumesc anticipat!
#2
bun...ai slot...dc ai doar 2 posturi?

de la cine ai primit slot, cand, si pe ce nick este slotul?
#3
sau sters multe sloturi si daca zici ca ai luat pauza 7-8 luni trebuia sA te mai stie cineva asa ca...
#4
buna , ce te face sa crezi ca nu stim de ce a fost dat raspunsul "cerere respinsa"?

acest forum este citit si rascitit de zeci de ori de foarte multi oameni !


CEREREA DE ADMIN ESTE RESPINSA !
#5
dj Wrote:buna , ce te face sa crezi ca nu stim de ce a fost dat raspunsul "cerere respinsa"?

acest forum este citit si rascitit de zeci de ori de foarte multi oameni !


CEREREA DE ADMIN ESTE RESPINSA !

1. Ai inteles gresit, ma refeream la faptul ca eu facusem o cerere admin, dar am primit TOT SLOT (Pe care il am si in momentul de fata).
2. Nu stiu cat de citit este de adminii care au acordat slot la un player cu slot :|
#6
Uite , daca ai fi avut slot ai fi fost colorat cu albastru pe forum cand ai facut cererea de admin si aceia care ti-au dat "pro" slot nu au nici o vina ! Eu , sincer de 2 ori te-am vazut pe server si ai stat 10 min. . Fa ore , sa vii cu steam ( in caz de nu ai ) si poate , poate vrei primi .
#7
si de ce crezi ca meriti admin pe acest server ?
#8
Pentru ca sunt jucator foarte vechi pe server (am precizat ca nu am mai intrat o perioada lunga de timp), cunosc foarte bine :
- amxmodx
- regulamentul adminilor/playerilor
- scopul meu ca admin pe cs.u-s.ro Smile

Daca voi sunteti de parere ca nu merit (probabil datorita prezentei mele pe server din ultima perioada) eu ma conformez dar voi reveni cu o noua cerere in momentul in care mi se va observa prezenta zilnica pe server Smile

Si pentru zZ^Zz[sbN] sunt Steam On, da-mi add la plumb01 Smile
#9
Din cate imi amintesc, nu ti-au zis chiar toti "PRO SLOT", eu am zis "Doar SLOT pt moment.", adica iti sugerez sa ramai cu slot, pentru moment.

Faza cu adminatul devine o chestie la moda, ca si inscrierea in [anu].


HF!
#10
te cunoaste careva depe server ?
#11
Cand a trebuit sa completez in cererea de admin "recomandat de adminul" am lasat liniuta ... datorita faptului ca nimeni din cei cunoscuti de mine nu au fost de acord sa ma recomande, nu stiu motivul. Am steam, nu joc cu coade, am respectat pe toata lumea (playeri/admini) cum am mai zis-o probabil datorita fregventei scazute Smile... in orice caz am precizat ca voi reveni cu o noua cerere ... pentru ca imi place serverul.. este unul dintre serverele care aproape ating perfectiunea .. nu sunt genul care lingusesc .. tocmai de aceea singura dezamagire pe care o am pe u-s este ca sunt admini (nu dau nume) care au comenzile fix degeaba .. si asta este singurul motiv pentru care am facut acea cerere si am o prezenta scazuta pe server :?

edit leVel: next offtopic warn / ai postat mixt / ramai cu toata discutia ontopic lasa parerile personale despre admini
#12
nO. Wrote:Cand a trebuit sa completez in cererea de admin "recomandat de adminul" am lasat liniuta ... datorita faptului ca nimeni din cei cunoscuti de mine nu au fost de acord sa ma recomande, nu stiu motivul. Am steam, nu joc cu coade, am respectat pe toata lumea (playeri/admini) cum am mai zis-o probabil datorita fregventei scazute Smile... in orice caz am precizat ca voi reveni cu o noua cerere ... pentru ca imi place serverul.. este unul dintre serverele care aproape ating perfectiunea .. nu sunt genul care lingusesc .. tocmai de aceea singura dezamagire pe care o am pe u-s este ca sunt admini (nu dau nume) care au comenzile fix degeaba .. si asta este singurul motiv pentru care am facut acea cerere si am o prezenta scazuta pe server :?
Nu te mai ascunde dupa vorbe,spune exact care are comenzi fix degeaba..macar sa ai taria sa spui totul pana la capat,aici nu ne mintim,pentru ca suntem on familie.
Asta e doar parerea mea,faci ce vrei


edit leVel: next offtopic warn
#13
deviati de la subiect

a inteles domnul nO. k nu primeste inca admin//va reveni altadata dupa ce isi va face norma

bafta

Topoc Closed
#14
leVel Wrote:deviati de la subiect

a inteles domnul nO. k nu primeste inca admin//va reveni altadata dupa ce isi va face norma

bafta

Topoc Closed
Acum ca am inchis Topocul, inchidem si Topicul :mrgreen:

nO. problema a fost ca multi sunt uimiti ca nu te cunosc. Deci e simplu, ramai pe server, lumea o sa te cunoasca mai bine, joci mai des si primesti admin. Interesul e sa se dea admin celor care intra frecvent si care sunt cunoscuti. Daca nu stiai cam toti de aici ne cunoastem si suntem un grup face2face, adica nu numai pe forum si internet, mai iesim la o bauta, la un sanius acum iarna, la vara iesim la strand probabil Tongue


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)