Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stop Accidentelor Rutiere..
#16
Ai grija Bogdanel cu viata nu e de jucat!!!Ori ca mergi cu 180 ori cu 80 tot acolo ajungi la aceiasi destinatie!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#17
gogu Wrote:Ai grija Bogdanel cu viata nu e de jucat!!!Ori ca mergi cu 180 ori cu 80 tot acolo ajungi la aceiasi destinatie!

190 maxim :lol: :lol: Opel Corsa 1.2
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#18
200 te-am luat :lol: :lol:
#19
220 stai jos Smile
#20
alergati atat de tare ? :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#21
Bogdanel tu esti in poza asta ca politist sau in masinaBig Grin?

daca esti politist unde ai facut facultatea?
#22
*A.O.T Manutza* Wrote:Bogdanel tu esti in poza asta ca politist sau in masinaBig Grin?

daca esti politist unde ai facut facultatea?
cred ca la Campu-lung
#23
....ca politist.. si e facuta la Campina ...sunt anul 2 la subofiteri de politie Confusedhock:

#24
C.Bogdanel Wrote:....ca politist.. si e facuta la Campina ...sunt anul 2 la subofiteri de politie Confusedhock:
Eu incercam anul asta la Academia de Politie dar a intervenit o problema de sanatate si incerc la anul!!Ne vedem prin Sectii peste 5 ani Smile)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#25
n am putut sa dau ala academie ca am ceva chestii pe cazier si acolo e verificarea la sange.. dar sunt multumit si aici..

#26
eu dau la academie au asta, nu stiu daca iau..(nu cred)
dar al campina sper sa iau... nasol ca pleci anu astaSad poate ne intalneam pe acolo Wink)
#27
cand am dat eu au fost aproape 10 mii de candidati pe 1456 de locuri... se intra si acolo greu..insa ai sansa sa ai pe unu bun in fata ta si sa copiezi grilele de la el..ca in rest nu prea ai cum.si anul 1 si 2 nu stau in scoala in acelasi timp..anul 1 vine in septembrie si anul 2 pleaca in practica ..in ianurie vine anul 2 si pleaca anul 1 in practica si tot asa.. deci nu ai cum sa te intalnesti cu cei mai mari sau mai mici..

#28
nicidecum sa ma bazez pe altul.... la campina e mult mai usor decat la academie..
ce sa mai .. spersa trec mai intai de probele fizice ca nu arunc deloc cu mingea aiaSmile)
#29
sa ti zic o treaba ...intre subiectele de la bucuresti si cele de la campina n a fost nici o diferenta.. doar ca la academie au fost si de istorie.. dar ca dificultate grilele au fost la fel de grele ..probele fizice la fel..nu e usor sa intri nici la campina..sper sa te vad intrat la una din ele si dupa sa avem ocazia sa discutam pe marginea subiectului..Stiu ca din afara se vede altfel dar nu e chiar asa .. Mult succes !

#30
mersi ... dar nu e chiar asa de la fel.. am facut multe grile de campina si de academie la romana si engleza... e mult mai greu la academie


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)