Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SoSweet
#1
SoSweet nu o trecut 2 ore de cand ai slot , si mi se prezinta un demo , iar tu stai cu gura pe admini ,si nu -i lasi sa joace , pe mine la fel nu ma lasi sa joc , dar crezi ca eu sunt castigat la loz in plic ?
nu ti-e rusine , ?
#2
Vreau sa vad si eu demoul si pe cine nu las sa joace....
#3
Message subject: Dc nu merge slotul?Sad(
From: SoSweet
Sent: Sun Jan 03, 2010 4:46 pm
To: dj
us dj...va rog frumos sa imi puneti acelasi pass:alexandru...k nu mai merge sa mai intru pe server.......Multumesk frumoas...


nici macar nu stie sa scrie !
haideti oameni buni sa il ajutam!
#4
dj Wrote:Message subject: Dc nu merge slotul?Sad(
From: SoSweet
Sent: Sun Jan 03, 2010 4:46 pm
To: dj
us dj...va rog frumos sa imi puneti acelasi pass:alexandru...k nu mai merge sa mai intru pe server.......Multumesk frumoas...


nici macar nu stie sa scrie !
haideti oameni buni sa il ajutam!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ma doare burta
#5
nu eram pe server insa stiu ca asa face asta tot timpul.. si nu inteleg cum un codat poate sa aiba slot pe U-S...

v-am zis ca l-am turnat si totusi primeste slot. Cititi aici ca poate ati uitat <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/viewtopic.php?f=26&t=4604&hilit=scary">viewtopic.php?f=26&t=4604&hilit=scary</a><!-- l -->

#6
a avut slot 2 ore , oricum stiam despre el , dar eu sunt un om bun pana la un punct dupa aia incerc sa il corectez si sa il invat sa intre in lumea buna pe Sowsweet , dar el persista in greseala , ce sa-i mi fac ? ziceti si voi !
#7
Dj dumneavoastra va place sa bateti jok de alte persoane nu?mai inati uitati-va la dumneavoastra si dupaia sa ziceti de altu....si va mai mirati dc nu intra lumea pe forumSmile)Smile)Smile)Smile)Smile) :lol: :lol: :lol: :lol: ptr k toti din iasi au admin......k va cunoasteti ...dar la altcineva nu ati da admin...sunt 50 admini dar numa cativa intra ziua.......
#8
Eu nu inteleg ceva ... conform topicului viewtopic.php?f=5&t=4713 zici ca ai 17 ani .... dar dc esti in clasa 9 ? te dai de gol pe server singur! Sau de asta nu sti scrie ?
#9
SoSweet Wrote:Dj dumneavoastra va place sa bateti jok de alte persoane nu?mai inati uitati-va la dumneavoastra si dupaia sa ziceti de altu....si va mai mirati dc nu intra lumea pe forumSmile)Smile)Smile)Smile)Smile) :lol: :lol: :lol: :lol: ptr k toti din iasi au admin......k va cunoasteti ...dar la altcineva nu ati da admin...sunt 50 admini dar numa cativa intra ziua.......


Masoara-ti cuvintele baiatule :wink:
#10
f putini sunt din iasi ! ii numar pe degete !
DEVa , Timisoara , Tg jiu , Tg Mures , Barlad, Botosani , etc !
personalitatea ta aici se vede , la un simplu joc !
nu stii sa intri intr-un anturaj m fie si el de cs !
noi nu am vrea sa vii sa mai joci pe server ca noi suntem o familie !


inca ceva : Message subject: CIK PTR "DUMNEAVOASTRA'
From: SoSweet
Sent: Sun Jan 03, 2010 5:01 pm
To: dj
Deci vad k va place sa va bateti jok de mine,.,.......este bine .....meritati 29 de ani....va multumesk frumos k ma faceti de ras in fata prietenilor.........sunteti un om excelent.....



nu imi bat joc de nimeni !
raspund cu aceeasi moneda !
#11
Zuzu , Playa , catalin , voi sunteti din iasi ? si nu stiu eu ?
#12
Da eu cu ce v-am jignit?daka vreau sa va jignesk o sa o fac...dar macar respect omu' mai in varsta ca mine.....deci ...sa fim seriosi akuma..Smile)
#13
SoSweet Wrote:Da eu cu ce v-am jignit?daka vreau sa va jignesk o sa o fac...dar macar respect omu' mai in varsta ca mine.....deci ...sa fim seriosi akuma..Smile)


Cine vorbeste de seriozitate :lol: :oops: :oops: :oops:
#14
nu cred ca te-am jignit cu ceva , dar fii corect in tot ceea ce faci , chiar si la un simplu joc de cs !
nu mai intra in vorba cu ceilalti , ba are cod , ba nu are , ba la admini le faci observatie , etc !
crezi ca e frumos?>
#15
Dar nu am avut dreptate cu skinni?k avea cod?si pe dumneavoastra v-am deranjat ptr k nu imi mergea passu de la slot....deci daka nici atata nu am voie sa intreb.....bine deci de akuma nu o sa mai vb cu nimeni de pe server.....numai cu cativa cu care ma inteleg bine.......si daka sa o sa mai am slot sa mi se spuna......ok?Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)