Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SlayTeam
#1
Salut !
Am si eu o propunere !

Pe hartile De_**** propun sa fie aplicabila urmatoarea comanda amx_slayteam 1 or 2 in urmatoarele situatii:

-amx_slayteam CT -> Daca Tero a pus bomba si explodeaza si raman 1 sau 2 sau mai multi CT care nu se duc sa dea defuse si se ascund sa pastreze arma.
-amx_slayteam T -> Daca se termina runda si T nu au pus bomba !

La fel propun si pt hartile CS_*** gen cs_italy:

-slayteam CT daca se termina runda si nu salveaza ostatecii si nici nu omoara toti Tero
-slayteam T daca CT salveaza ostatecii si T is plecati cu sorcova !

Big Grin
Reply
#2
regulile astea is deja aplicate in unele situatii..
noth!ng Heart u-s
Reply
#3
te referi la plug-in sa faca slay ul echipelor automat sau un admin sa faca asta? si daca te referi la plug-in cauta-l si posteza-l aici, poate Catalin sau gh0st se va uita la el...
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#4
Fiecare admin decide la sfarsitul rundei daca merita aplicata comanda pe jucatori! Eu unul prefer un slapteam la echipa care pierde sau un slayteam dupa ce sunt toti morti sa le arat ca pe servar regula e simpla : Tero bmb, Ct def. :lol:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#5
Nu dai slayteam mereu ca nu e frumos, dar cateodata sunt multi fragari care dupa ce ca stau la coteala toata runda la urma nu se lupta deloc pentru bomba. Slayteamul dupa mine nu trebuie sa fie o comanda prea des utilizata.
Reply
#6
de acord cu playa!!!
Reply
#7
deci in cazul asta daca sunt 10 tero in site si eu sunt singurul ct ramas, trebuie sa intru kamikaze intre ei ? asa cum a zis playa, sunt anumite situatii cand trebuie dat slayteam, nu mereu.
Reply
#8
As fi de acord doar in cazul in care nu vor sa se duca, dar sunt cazuri in care in calitate de CT nu apuci sa te duci dintr-un site in alt site, vorba aia CT nu vad pe radar bomba. Slayteam ar merge doar in caz de puturosenie si cotealaBig Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)