Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slay prea usor.
#1
e si normal sa se dea slay unuia/unora care nu au treaba cu plantatul sau dezamorsarea bombei.

dar de multe ori e prea exagerat. mai sunt 10 secunde, 3 vs 3 sa zicem , omorati toata echipa tero, dar mai sunt 5 secunde. e imposibil sa mai iei bomba orice ai face asa ca fugi sa nu mori de la ea, mai pastrezi o arma, mai economisesti un ban, ajuta la mentinerea echilibrului jocului.

asa ca daca ala a fugit sa nu moara de bomba, hai sa-i dam slay. tero are bani, ct nu mai are niciunu bani asa ca e imposibil sa fie o runda urmatoare cat de cat echilibrata.

ideea e ca doar pentru ca a explodat bomba, nu inseamna ca echipa CT merita mereu slay si ar trebui utilizata mai cu cap comanda, jocul ar fi mai fluent si mai frumos.
YES, OH MY GOD
Reply
#2
foarte adevarat... eu de multe ori de exemplu daca am pana in 50 hp si sunt contra 3-4 nici nu ma gandesc macar sa merg la bomba.. si dincontra, sa stau cat mai cotit sa pastrez arma.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#3
comanda ar trebui folosita doar pe aia nesimtiti care nu se duc la bmb 2-3 runde la rand.
Reply
#4
de acord cu simplu...
Reply
#5
pai da, sunt care merita slay din plin..
dar de multe ori se da de-aiurea si strica jocul. sa nu mai zic de cheful omului
YES, OH MY GOD
Reply
#6
Si eu propun sa "mutam muntii din loc" Smile) eeee fiecare admin aplica comanda cand considera el ca jucatoru sau jucatorii dorm pe ei ! eu unul folosesc comanda din cand in cand sa "arat ca daca nu pui bomba primesti slay-team sau daca nu faci def"
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#7
Nu cred ca trebuie sa se aplice neaparat sanctiuni, insa ca admini trebuie sa ne folosim de comenzi in mod constient.
Reply
#8
aaaa, sigur ca nu. nu e repros, nu e reclamatie , nu e nimic de rau
e o sugestie care poate da serverului putin flow mai bun.
YES, OH MY GOD
Reply
#9
Merita aia care nu se duc la bmb 2-3 runde sau care fac camp ca nesimtitii!
Reply
#10
cu din astia nici nu se pune problema ..
YES, OH MY GOD
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)