Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sido
#1
Harta - fy_snow
Admini - catalin , sido
Motiv - Am primit execclient quit de la sido
Motiv pentru care am facut aceasta cerere .... presupunere de aim zice el ....
Si ceva din consola :
Amenintzari sau ce vrea sa insemne asta ->
*DEAD* GoL | GoZie : sido dc quit?

*DEAD* w1s3 : vezi`ti de joc.

*DEAD* SCOTT : ma bati ?

Time Remaining: 19:41
Ma AnTr3n3z killed Sir3na with m4a1
*DEAD* w1s3 : te rog

*SPEC* Sido : pt aim

*DEAD* GoL | GoZie : Smile)

*DEAD* SCOTT : esti din bd ?

*SPEC* Sido : daca te mai prind am grija sa nu mai intri

* Careful! You've died 2 rounds in a row now...
GoL | GoZie : ok
#2
nu ti-a dat execclient, ti-a dat comanda amx_quit Smile oricum nu asta este important. din cate am inteles ai jucat cu aim si ai ip dinamic si nu a vrut sa se mai kinuie cu ban ca si asa nu avea rost
#3
Deci nu face demo .. postat pe forum sa isi dea toti cu parerea nu e numai el admin pe srv crede ca am aim si gata quit ?!.....

Frumos ma cheama element pe server ca sa ma acuze admini de aim...... am inteles ca a patit si el la fel ...... In fine nu mai conteaza !!!!
#4
GoZie Wrote:Deci nu face demo .. postat pe forum sa isi dea toti cu parerea nu e numai el admin pe srv crede ca am aim si gata quit ?!.....

Frumos ma cheama element pe server ca sa ma acuze admini de aim...... am inteles ca a patit si el la fel ...... In fine nu mai conteaza !!!!

Toata lumea se plangea de tine.Am stat 2 runde de tine si da...clar aim.Pt ce sa fac demo?Sa iti arat tie cat esti de bun?Nu am 2 ani.Dupa ce ti'am dat ban.Ai intrat fara...si nu mai dadeai 4 hs pe runda.Trebuie sa recunosc ca metoda ta de a rezolva problema e una cat de cat inteligenta.Dar daca erai destept taceai din gura.Have a good life.
#5
felicitari ca te-ai logat pt forum si ai postat !
faptul ca aveai aim este injositor , nu crezi ?
ia-ti un steam si poate primesti si slot daca te-ar mai interesa sa joci in continuare non steam pe acest server !
cati ani ai , de joci inca cu coduri ? nu vrei sa te maturizezi ?
#6
Hey, vedeti ca da aude Dumnezeu. De ce nu ii faceti demo ? Ce conteaza ca nu avea/avea wall? Fa demo sa vada si restu, ca si de mine zicea prietenul ala zuluda ca ii dau cu wall.Lasa-ti copilariile!
#7
nu cred ca are aim insa joaca foarte bine am stat si eu pe el mai multe runde si credam ca are aim dar dupa ce m-am uitat bn am vazut ca nu avea nimik, nu vreau sa ma bag in discurie dar nu cred ca e codat, nu judec pe nimeni asta e parerea mea :wink:
GoZie ai steam?
#8
Da are steam tot clanu are steam ..... Nu stiu ce sa zic voi suntetzi admini ....... E decizia voastra ce facetzi pe server ... Dar parerea mea e ca nu e corect ce ai facut sido faci frate demo si il pui pe forum sa vada toti admini nu il judeci tu ......
#9
sa il vad pe el ca imi raspunde , ii sunteti voi avocati ?
deci odata ce a postat aici inseamna ca e baiat ok !
#10
Da am si steam , apropo dj am o varsta la care nu mas injosi sa joc cu coduri !!
Las id de mess pe forum cs.gozie iar cel de steam o sa ti-l dau in privat!
Multumsc!
#11
ok , ma bucura faptul ca te aperi si ca vrei sa joci in continuare pe server !
mai are careva ceva de obiectat?
#12
E normal sa fiu capabil sa iau o decizie.De aia am admin nu?In momentul respectiv avea aim.M'am uitat ft bine pe el si sa vazut clar.Iar la drepturile si obligatiile pe care le am era evident ca trebuie sa iau o decizie si am luato.Fara demo ca nu trebuie sa arat la nimeni ce am vazut eu.E decizia mea,o sustin si daca vrei sa demonstrezi adminilor ca nu ai cod si vrei sa te lase in pace fati demo si posteazal pe forum.Nu am nimic personal cu tine.Daca m'am inselat...desi nu cred imi cer scuze.Multa bafta in continuare si spor la joc.
#13
da de ce sa-mi fac io demo??????? sa-mi faca ei demo ! le dau demo ... si Gata! oki?
Bft!
#14
Gandeste logic.Ai auzit de PREZENTARE???...daca esti bun...si ai prieteni care joaca pe sv de ceva timp...dc nu iti faci frumos un filmulet...il postezi...noi bagam la cap si am terminat bulciul.Zici ca joci curat dar pana acum ai demonstrat contrariul.
#15
GoZie baga mare ! si fa un demo , fa ceva !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)