Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serie logica
#1
Ce urmeaza in seria logica?

Ceausescu, Iliescu, Constantinescu, Basescu.....

Sugestii: Antonescu, Geoana.

(stiu ca Iliescu a avut mai multe mandate, dar nu acolo bat :lol: )
#2
Antonescu Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
Geoana, sparge gheatza omu asta:X
#4
Antonescu !
#5
daca credeti ca Antonescu iasa presedinte ce nu bagati la pariuri, are cota de 7 la gamebookers.. geoana are cota de 2 si basescu e favorit cu 1, 65 .. adica pe intelesul tuturor base si geoana intra in turul 2 , apoi base ramane presedinte cu 60-65% din voturi ( in opinia caselor de pariuri , dar si a mea)
#6
Zuzu Wrote:daca credeti ca Antonescu iasa presedinte ce nu bagati la pariuri, are cota de 7 la gamebookers.. geoana are cota de 2 si basescu e favorit cu 1, 65 .. adica pe intelesul tuturor base si geoana intra in turul 2 , apoi base ramane presedinte cu 60-65% din voturi ( in opinia caselor de pariuri , dar si a mea)

=)))))))))) m-ai dat gata..sa merg la pariloto Smile))))..ferea doamne.esti dea dreptul zuzu
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#7
jsT- Wrote:
Zuzu Wrote:daca credeti ca Antonescu iasa presedinte ce nu bagati la pariuri, are cota de 7 la gamebookers.. geoana are cota de 2 si basescu e favorit cu 1, 65 .. adica pe intelesul tuturor base si geoana intra in turul 2 , apoi base ramane presedinte cu 60-65% din voturi ( in opinia caselor de pariuri , dar si a mea)

=)))))))))) m-ai dat gata..sa merg la pariloto Smile))))..ferea doamne.esti dea dreptul zuzu

nu prea vad ce e amuzant in ce am zis , cu un card visa electron in 2 secunde iti faci cont la orice casa de pariuri online. Eu v-am dat un pont, ca din cate vad sunteti multi sustinatori a lui Antonescu si la ce cota are se merita sa bagati ceva banuti pe el.
#8
aprob zuzu
#9
se pare ca Base e din nou !
#10
Haide Base Haide Base !!

Jos Geoana !!

:lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#11
nu se stie...poate pati cum a patit Nastase campania trecuta.a avut putin peste locul 2...si in al 2 lea tur a pierdut...acuma o sa castige ala care mananca mai mult ****t pe la televiziuni si promite pensii de o 1000 de $ la babe
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#12
mda...deci tot base iese
#13
As vrea sa devina Vadim presedinte Big Grin Ar fi singurul care s-ar tine de promisiuni :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#14
darkclan Wrote:As vrea sa devina Vadim presedinte Big Grin Ar fi singurul care s-ar tine de promisiuni :lol: :lol:


Inseamna ca muresul , covasna si harghita dispar de pe harta Romaniei. Smile
#15
Ar disparea cei de alte nationalitati care nu se comformeaza limbii noastre :wink:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)