Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Semnalez o problema
#1
Azi data 20.07.2012 orele 20:35 in timp ce ma aflam pe servar pe awp_bycastor harta, am primit de la ADMIN Burlaku comanda sa dau destroy la un player pe care el il suspecta de wall...... am inceput un demo dar de nervi am iesit a inceput sa insulte...ca sunt dejeaba servar la fel....Imi pare rau ca nu i-am facut poze la ceea ce a zis plus de asta a strigat incontinuu sa ii dau destroy sa ii dau destroy la nu stiu ce player.... Din cate stiu si el e admin de ce nu a dat el ?....Eu am admin mic nu ma arunc cu gatul inainte sa il pierd si pe asta asa necajit cum sunt....daca sunt admini mai vechi eu zic ca ia ei initiativa nu sa fortzese pe astea mici si noi ..... Sunt nou vreau sa invatz..... nu sa ma pripesc si apoi pa admin.... Multumesc
#2
ai facut bine sufletzel..
aa.. burlescu nu are admin..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#3
amx_Who si vezi care cum ii Big Grin Daca crezi tu ca is codatzi , fa-le demo ardei .... daca nu esti sigur posteaza demo pe forum si cei mai priceputzi de la noi vor lua o decizie Smile o zii buna
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#4
in primul rand NU se fac topicuri de genu ai sectiunea admins only!



In al doilea rand IGNORĂ ,dă kick , sau gagSmile
#5
burlaku e un frustratat, asa latra la toti :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#6
Multumesc pentru raspunsuri .....am inteles scuze wakkkk eram asa indignat de situatie imi venea sa il sun pe jammin de nervi.... da mia trecut m-am calmat.....viatza merge inainte
#7
verde Wrote:burlaku e un frustratat, asa latra la toti :lol:
Nu stiam asta, bine ca stiu acum, ii iau zgarda si il duc la mine la tara.

Topic locked


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)