Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarbatori Fericite !!!!
#1
Reteta pentru un an bun Se iau 12 luni si se curata foarte bine de amaraciune,mandrie, ura, invidie, frica, irascibilitate si stres. Se imparte fiecare luna in 28-31 zile, dupa caz,astfel ca proviziile sa ajunga exact 1 an! Fiecare zi se prepara separat: 1 parte munca, 1 parte liniste, 1 parte umor. Se mai adauga 3 linguri optimism, 1 lingurita toleranta, un praf de bun simt si... o picatura de speranta! Peste aluatul astfel obtinut se toarna apoi dragoste din belsug... Preparatul gata facut se aseaza pe farfurie si se impodobeste cu frunzulite de curaj si incredere in sine. Se serveste zilnic, cu bucurie, alaturi de ceasca de cafea din fiecare dimineata! Prezenta reteta nu se compenseaza, ea este gratuita si se transmite liber de la om la om, insotita de urarea: Un An Nou darnic si bun, Sanatate Deplina, Fericire Maxima si Abundenta Absoluta!

[Image: 19234324232432.jpg] [Image: w1024.png]



Laurentzii Va Ureaza Sarbatori Fericite !!!!
#2
Poate imi primesc si eu nevasta mea verde de Craciun ! :oops: Si voi sa aveti parte numa de impliniri si betivaneala placuta fara prea multe gretzuri :lol: " postati ca se plictiseste Laurentii =)) "
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
Sa moara Suraj de nu mi-ai facut noaptea fericita Smile

Iti multumesc de urari si iti doresc si tie Sarbatori fericite alaturi de cei dragi !

Sarbatori fericite comunitatii U-S !!
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
verde Wrote:Poate imi primesc si eu nevasta mea verde de Craciun ! :oops: Si voi sa aveti parte numa de impliniri si betivaneala placuta fara prea multe gretzuri :lol: " postati ca se plictiseste Laurentii =)) "


Ultima parte o aprob si eu! Va urez sarbatori fericite la toti , sa fiti sanatosi! Sa va aduca asa zis "mosul" tot ce va doriti :-" :lol:
Mult noroc in viitor tuturor si sa intampinam noul an cu bine!

Verde....acum se bea mai mult cu tovarasii :> asa ca baga mare :>
#5
va iubesc nespus ca Hitler pe jidani Big Grin

sarbatori ferishite tuturor.darkclan asteptam sa chemi cominitatea u-s la nunta Big GrinBig GrinBig Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
danutzZ Wrote:va iubesc nespus ca Hitler pe jidani Big Grin

sarbatori ferishite tuturor.darkclan asteptam sa chemi cominitatea u-s la nunta Big GrinBig GrinBig Grin

dane tu iar ai incurcat Spicu' de aur cu aghiazma popii ? :lol: :lol:

chem pe toata lumea Big Grin nu uit.tu strange bani de nunta mea ca pana la vara mai este :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
uaii enimel plenet...numa moca moca moca X(

las` ca in caz de ceva mancam niste aghiazma locala ^^


( P.S- uăi da di mâncat az` şi mai bem? )
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#8
Uai DanutzZ da la tine Sigur ii treaba cu mancatu halbei de Votca Smile)))
#9
laurentzii Wrote:Uai DanutzZ da la tine Sigur ii treaba cu mancatu halbei de Votca Smile)))


da Uai.mancam vreo 2 halbe de vodka si umblam apoi prin zapada ca rembo.iote asa :

|
|
|
v

[Image: dsc01118g.jpg]
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
sarbatori fericite tuturor.... is cam torpilat in dimineata asta .... ma scuzati Sad Sad v am pupat
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#11
Dai de baut? hac...la nunta se va servi doar friptura la cana...

Hai craciunite fericite si un an nou mai bun k asta!
#12
eu va urez sarbatori linistite , doar atata !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)