Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SankY
#1
Salut..As dori pentru inceput un mic admin pe acest server.Las la aprecierea voastra daca merit.Eu cred ca da (1.am peste 18 ani 2.sunt in top 15 3.am adus mai mult decat 5 oameni pe server 4.respect adminii)
#2
de kt tp joci pe serv??
#3
Joc de mai mult timp .. am jucat pe nickul -=HaSh=- FrOdO. Am facut cererea,am indeplinit toate conditiile in afara de cea cu ip dinamic.
#4
SankY Wrote:Joc de mai mult timp .. am jucat pe nickul -=HaSh=- FrOdO. Am facut cererea,am indeplinit toate conditiile in afara de cea cu ip dinamic.

acuma ce ip ai??..si specifik dak ai sau nu steam Smile
#5
Cand am facut cererea atunci nu mi sa specificat k trebuie sa am steam :|.cu ipul am rezolvat`o
#6
steamul nu este obligatoriu...era doar o intrebare...pai ns ce sa zic...ashteapta rasp de la owneri...si sa-shi mai dea si altzi admini cu parerea Wink///
in rest numa bine :*
#7
Am sa astept . Numai bine si tie
#8
Sanky pt ce joci pe cs.u-s.ro?
#9
Playa joc pe cs.u-s.ro pt ca e un server bine administrat
#10
SankY Wrote:Salut..As dori pentru inceput un mic admin pe acest server.Las la aprecierea voastra daca merit.Eu cred ca da (1.am peste 18 ani 2.sunt in top 15 3.am adus mai mult decat 5 oameni pe server 4.respect adminii)


iti dau acelasi raspuns pe care l-am dat si lui tutun care si el joaca de ceva timp pe server. Sincer se bat adminii pe server intre ei si sant mai multi cateodata decat jucatorii. Nu mai am loc de admini pe cuvant. Deocamdata sorry.

Mihai.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)