Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanius?
#1
Ca tot se pune zapada si rzr era nerabdator sa se dea cu saniutaaaaa, m-am gandit sa facem in felul urmator o iesealala raducaneni cu sania!

Ii avem pe dark si bogdanel ca ghid turistic in magnificul oras raducaneni!


so? Let it snow let it snow?!:> :mrgreen:
Reply
#2
Va rog pe cei care vor da reply sa se gandeasca bine, inainte de a lua o decizie ! Sa nu ziceti ca veniti si apoi va ascundeti dupa brad ca v a murit pisica !!!
Deci va astept in acest weekend cu vin fiert si rachiu, daca sunteti de acord la Raducaneni ! Si poate daca tine vremea asa cum e astazi, facem si un gratar !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#3
eu zic sa legati un trenulet de saniute de masina lu razerica!
Reply
#4
Vom face si asta Playa, dar acum sa vina lumea.

Se pare ca nu e nimeni interesat de o iesire din asta. 25 de vizualizari si nici un reply concret :? pacat.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#5
eu am vizitat topicul si l-am aflat

dar am la munca un weekend full si nu pot sa dau un raspuns ca da domnle merg ca sunt la munca ....

doar am aruncat cu privirea si am oftat ... asta-i viata ... cu saniuta asi vrea si eu sa ma dau

O seara incendiara va doresc acum de Craciun .... si un 14 februarie cu multe impliniri

Off : Scuze Dark pt faza cu prezenta dar am 3 zile de cand nu am deschis pc-ul ... ce mai intru de pe tel sa vai verific ... in rest nu prea am timp ... considera-ma si pe mine un intarziat :?:
Reply
#6
mai aiurea cu transportul pan acolo
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)