Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salutare !
#1
Salut ! Eu sunt l0l ,si am venit aici sa-mi cer scuze de la admini pentru ca i-am deranjat si as vrea sa indreptam asta incepand de acum.
Reply
#2
te ai saturat sa iei ban ?Smile) ne minti kiar acuma te am prins cu wall !!
Reply
#3
lol bun venit pe forum,
avand in vedere background-ul destul de patat ne-am fi dorit sa ne fi intalnit in alte circumstante. Poti sa bagi 3 maini in foc ca n-ai sa mai joci cu cod, in ochii nostri tot codat ramai. Lupul isi schimba parul dar naravul ba. Jucatorii din Raducaneni ar trebui sa-ti dea o mama de bataie ca din cauza ta multi nu vor mai intra dupa ce se va pune password pe ip.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#4
Cum te numesti "lol" ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#5
ne vedem la o berice l0l? Big Grin
Reply
#6
Smantanosule auzi ba daca vrei sa stii eu nu cred ca ceea ce faci este drept !!
1. Dai destroy cand ma vezi pe server.
2. Daca crezi ca am cod de ce nu faci poza!!
3.Cand spui tu ca mai prins cu cod de ce nu faci niste poze sa ti le dau ca sa ai cu ce sa vb asa te bagi tu in seama aiurea ,mai bine spune ca nu-ti convine ca te injuram cand mi-ai dat prima data destroy cand vb urat cu tn!!!!
Reply
#7
Ba RZR eu nu merg la bere ca sunt minor Smile) na-m dreptSmile) pe acolo dar poate cand am sa fac 16-17 ani . Pana atunci distreazate tu ca doar nu degeaba esti fiul primarului nu?Smile)
Reply
#8
DarkClan pt ce iti trebuie datele mele? :?:
Reply
#9
mi se pare mie sau e cam impertinent minoru asta...dupa ce ca faci ce faci pe server mai intri si pe forum si zici k vrei sa indrepti ce ai facut si nu stiu ce...odata ce ai fost prins cu cod si continui sa joci,ce poze vrei sa-ti faca lumea ca sa aiba dovezi din moment ce in ochii nostri tu esti vinovat...vorba lu verde cu lupul...
pana una alta,pastreaza-ti atitudinea de "minor" si pe forum si nu te ami lua in gura cu oamenii vechi de pe forum si server

o zi faina!
Reply
#10
1. Ai warn
2. Vreau sa stiu si eu cu cine am onoarea Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#11
Nu stiu cei ala warm dar am fb.
Reply
#12
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Sufletzell.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : l0l
[AMXBans] Reason : ' codat '
[AMXBans] You can complain about your ban @ bans.u-s.ro
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '
[AMXBans] Your IP : ' 92.87.18.229 '
[AMXBans] =======================================
Reply
#13
Cum pun imagini?
de la cs in forum sa vedeti cum da smantanosu aiurea destroy si ban.
Reply
#14
am sa ti dau pana ma plictisesc ban si destroy
Reply
#15
Zi fb tau sa te vad.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)