Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salut! Ban degeaaba Mr.Terror
#1
Salut!
Ora : 21:15 cam asa cand am luat ban
Admin : Jammin ceva de genu trebuie sa mai invete...oriqum
Consola :
Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check your consol
Nu aveam Cod toti ma stiu de pe server ...De la majoritatea adminilor am printuri ....joc curat
Asta Jamin asta nu a zis nimic ban direct ...Cica Motiv Wall :-j si-mi pare rau ca n-am facut print cand mia aparut chestia aia cu ban ma enervasem prea tare Sad
Sper sa se rezolva repede Sad
Multumesc !
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
Reply
#2
"ban degeaba " -- se dau ban-uri si cu tarife?
o sa iti raspunda playa la cerere !
Reply
#3
nare wall, il cunosc personal.
Reply
#4
Eu vorbesc ceva serios... Nu tarife nustiu ce... Cum era sa zic ca am luat ban si jucam curat?
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
Reply
#5
Asa zic si eu ca e curat!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#6
Multumesc celor care ma sustin :!: Big Grin
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
Reply
#7
Numai am ban :X ...8->
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
Reply
#8
cod. Imi sustin decizia, te prind pe server, stau pe tine, esti suspect dau record la mine, nu am nevoie de liniute colorate pe poze sa imi dau seama de cod.

PS: Nu vorbi cu mine cu asta sau mai stiu eu cum, ca nu ne tragem de sireturi baietel Smile si daca ai de gand sa ramai in comunitatea noastra fii mai temperat, sper ca nu te-ai obosit sa iti faci cont pe forum doar pentru cerere de unban
Reply
#9
Contul il aveam de mult de cand am facut cerere pt slot Tongue
Si nu inteleg ce cu dusmania asta :lol:
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
Reply
#10
terror e un băiat cu bun simţ!
Reply
#11
k
Reply
#12
Multumesc eqqqqqqq
Invata din greselile altora, viata e prea scurta pentru a le face tu insuti pe toate.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)