Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPORT
#1
Sal'tare... Nu ma prea pricep eu la posturi,texte,cuvinte,poezii dar incerc sa caut baitani cu picioare frumoase pentru o partida obositoare dar amuzanta de FOTBAL !!! Am inteles de la Verde ca sunt 2 3 doritori ... Wink) ar fi frumos sa ne cunoastem si cu adminii cei noi cu ocazia asta dar si cu jucatorii de pe U-S.RO .... Vreau sa aud doritori ...dar sa specificati zilele si intervalul de ora in care sunteti liberi pentru a ne organiza ! ! !


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
#2
+ikks~~~~~~~~~~~~
Reply
#3
Crede-ma sunt muuulti doritori! Stai asa sa dea de veste verde si pe facebook!
Reply
#4
+1 oricand
Reply
#5
Va rog sa scrieti zilele si intervalul de ore in care sunteti disponibili pentru a ne organiza ... ! e cel mai bine asa ...
Reply
#6
decideti-va mai rapid sa fac rezervare.oricum o sa jucam afara ca sala e ocupata cam tot timpul.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#7
Eu nu pot joi.
Reply
#8
eu pot joi pana in ora 19-00 , sambata pana in ora 17-00 ca dupa is la munca , duminica cam toata ziua , iar saptamana viitoare luni , miercuri si vineri ca restu is la munca .
Sa fie o ora cat de cat buna sa am cu ce sa ajung acasa dica pana in 18-30 , 19-00 cel tarziu .
Reply
#9
Pana in momentul de fata suntem 7 : oNighto , Verde ,danutz , Jammin , ikks , Vally , k.4.k.4 ...... Haideti inca 11 persoane minim ... iar cine poate sa invite fete pentru galerie sa anunte !
Reply
#10
Idea daca reusesc il iau si pe fratimiu skoncs-ulet cu mine dar nu promit . Tongue
Reply
#11
seara dupa 7 sau in weekend Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin


let's play Big Grin
Reply
#12
+1 seara dupa 8...ar fi...hai baietiii Big Grin
Reply
#13
+1 depinde cand...daca o sa am bani Smile)
Reply
#14
Daca nu ia cineva initiativa calumea si hotaraste o data EXACTA si face o lista, n-o sa se joace nici un fotbal.
Reply
#15
hai ikks fa tu lista ca de obicei.. nush ce ami scrii degeaba, fa lista si gata
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)