Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SERVERUL
#46
Multumim zu, cand ne vedem iti donez si eu ceva ceva si o bere .
Reply
#47
Stiu ca pare aiurea dar deocamdata nu pot contribui cu bani la sever, asta si din cauza faptului ca deocamdata nu muncesc. Poate pe la anul se schimba situatia si cand o sa fie mai fie nevoie de ceva o sa contribui si eu.
Reply
#48
eu nu o duc bine cu.banii . Dar m am împrumutat de la cineva si tot ajut acum acest server . Si pe mine mai tinut părintii in spate si o sa ma mai tina pana in ianuarie pana ce o sa iau primul salar . Aici nu e vorba de bani ca bani avem toti numai ca trebuie bunăvointa si sa economisit din bani si asa putem da si pt server 20 lei . Nu mai fumam 2 zile si dam pt server banii pe 2 pachete de tigari .
Reply
#49
GG ZUZUK.

Eu am luat banii, cresc si eu donatia la 50 lei. Din nou, propun sa ne intalnim cativa la o bere.
Reply
#50
pro bere!

am pus banutii. vor mai urma
Reply
#51
Zuzu nu am bani pe card, te-am cautat pe mess si ti-am zis cum fac sa dau si eu 50 ron, verifica acolo si da-mi un raspuns pls. Tin neaparat sa contribui.
Reply
#52
am vazut ca multi nu au bani .. dar 10 lei pe luna pt popularizare aveti? .. adik nu ai da 120 lei pe un AN INTREG sa ai admin si sa joci pe un sv full sa nu te futa nimeni la cap?

VA FI NEVOIE DE VOI PT POPULARIZARE

- va fi nevoie de 100 lei pe luna
- suntem 30 admini reusim sa strangem 100 lei
- dar daca fiecare da inapoi ca nu are ..e greu
- nici eu nu am.. nici zuzuk nici rzr nici capone nici ikks nici danutzz.. nici altii altii
- fiecare are cheltuielile lui..dar asta nu e pe viata.. asta e nevoie acum 5-6 luni pana reusim sa realimentam sv cu jucatori
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#53
Playa nu mai am id-ul ala de mess.. ovidiu.popa88@yahoo.com, ma gasesti pe asta Smile
Reply
#54
Facem ce putem fiecare si incercam sa ajutam. Pentru cativa de-aici U-S-ul inseamna mai mult decat un server de CS. Omuletii vechi au U-S-ul in suflet si sigur o sa dea cativa lei acolo doar pentru placerea care o ai cand intri pe server si joci cu prietenii, cu oamenii cu care iesi, bei, povestesti si razi. Si la fel faci si pe server. Intri, joci, si te simti bine cu prietenii. PAC! un bostan, PAC! o lama.
Ar trebui sa reluam iar ideea de comunitate, sa incercam sa ne formam un grup stabil de omuleti, pentru ca asa ceva nu are nici un server din tot Iasul. Peste tot gasesti playeri de CS, dar nu si oameni. Si asta cred ca e cheia, multi vor ramane aici nu pentru server, ci pentru oameni.

SALUT SI NE VEDEM PE SERVER }{
Reply
#55
ti-am dat add zuzu. zi la ce ora te gasesc pe mess sau pe facebook sa vb cu tine
Reply
#56
un 20 de lei pe luna dau eu cu CONDITIA SA PARTICIPE SI ALTII!!
Reply
#57
Eu am dat 50 si o sa mai dau 50 de sarbatori cand vin acasa
Reply
#58
In momentul asta mi-e tare greu cu banii abea ma descurc eu... dar dupa ce intru in vacanta si ma intorc acasa voi face rost de bani si voi contribui si eu ! Scuzati intarzierea dar alta solutie nu am ....
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)