Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SALUT PRIETENI
#1
HAIDETI LA UN FOTBAL....UN SINTETIC...MERGE BRICI...ce ziceti??:>:>
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#2
Nimeni nu cred ca ar refuza doar ca trebuie interesat de teren (daca Bodu a propus sper ca el sa rezolve aceasta problema) doar ca fiecare sa spuna cam cand este dispus sa vina ,pentru a ne aduna. Poate veni ORICINE din comunitatea U-S asa ca nu zaboviti , eu is dispus chiar si saptamana viitoare iar daca nu cealalta numai sa fie Big Grin , deci sariti cu prezenta :mrgreen:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
hai la fotbal Big Grin
#4
vin si euBig GrinSmile) spuneti knd..si fac galerie=)))
noth!ng Heart u-s
#5
deci...am sunat la d&c sport center(sintetic siraj) mam interesat pentru duminica de la ora 4 la ora 6... ar veni 240 lei.La 3 echipe de 6 oameni(intra perfect) vine 14 lei de om. ACUM VOI ZICETI CARE SI CUM...E BINE NU E BINE...(garantez pentru terenu ala)
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#6
INCA CEVA...VREAU SA STIU PANA JOI LA 5...DACA NU SE STRANG OAMENI SI VRETI SA MERGETI ADUC EU OAMENI...COLEGI, PRIETENI...
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#7
Daca acceptati balerini in echipa vin cu cea mai mare placere :lol: :lol: ( VIN )
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
AM O RUGAMINTE....ANUNTATI CAT MAI MULTI OAMENI...
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#9
Deci ce facem ? se mai merge sau nu ? chiar nu aveti timp 1-2 ore intr-o zi ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)