Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S a V v Y :)
#1
Cerere SloT
. steam: savvy15
. 15 ani
. sunt mereu in top ,se stie cat Cs joc pe zi
. ma inteleg chiar foarte bine cu playerii si adminii ( mai putin cu JaMMiN dar asta este )
. ip dinamic
. voi fi de acord cu decizia pe kre o veti lua
. sunt impotriva codatzilor Smile
. zic ca joc destul de Bine

_____________________________

MeReU AnTi - ChEaTeaRs Big GrinSmile
_____________________________
#2
savvy Wrote:Cerere SloT
. steam: savvy15
. 15 ani
. sunt mereu in top ,se stie cat Cs joc pe zi
. ma inteleg chiar foarte bine cu playerii si adminii ( mai putin cu JaMMiN dar asta este )
. ip dinamic
. voi fi de acord cu decizia pe kre o veti lua
. sunt impotriva codatzilor Smile
. zic ca joc destul de Bine

_____________________________

MeReU AnTi - ChEaTeaRs Big GrinSmile
_____________________________


am auzit ca jucati 2 persoane cu acelasi nick .. defapt chiar tu mi-ai spus ... rezolvati si jucati fiecare cu nick-ul lui.. si ai votul meu
#3
am inteles maim adus aminte atunci intro zi eu cu ^b^ am jucat cu niku S a V v Y dar numai atunci ca am vb cu el Winklipsa de ocupatieSmile
#4
si rezolva si cu varsta daca se poate :roll: si daca s-a luat jamin de tine lasa ca vb eu cu el sa nu se mai ia numai ca din cate stiu eu nu tin minte ca jammin sa aiba vreun conflict cu tine, sau poate il iubesti prea mult si nu stii cum sa ii mai faci reclama, e posibil si asta...nu stiu e intre voi doi eu nu ma bag :oops:
#5
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) hai ca astai buna ....la faza asta ma jignesti X( ( nus pe invers) Wink
#6
playa Wrote:si rezolva si cu varsta daca se poate :roll: si daca s-a luat jamin de tine lasa ca vb eu cu el sa nu se mai ia numai ca din cate stiu eu nu tin minte ca jammin sa aiba vreun conflict cu tine, sau poate il iubesti prea mult si nu stii cum sa ii mai faci reclama, e posibil si asta...nu stiu e intre voi doi eu nu ma bag :oops:
Smile))) Si acuma serios parerea mea de player pe u-s k savvy merita slot e un jucator activ Wink
#7
aprob gogu..topic inchis
#8
trimite id de steam , user , parola , nume , prenume , oras , retea ! pe private mesage !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)