Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rugaminte
#1
Sper sa intelegeti mesaju si sa nu interpretati gresit.

Pe viitor, cand mai faceti cate un campionat si nu numai, sa ramana intr-un fel!

N-au fost premii, acu joaca zuzana si xainzu. Indiferent daca se inscriau sau nu de la inceput, aceeasi reactie as fi avut-o. N-am nimic cu ei.
Sa reintre si Camp-ul inapoi Smile (dar nu-mi convine ca poate ma bate Smile) ). Ati inteles ideea!

Bk. au fost descalificati, asa ar trebui sa ramana. Nu sa intre alti doi jucatori sub tag-ul lor.

Va pupa bunelu Smile!

PS. Incercati sa va tineti de cuvant, cei care luati deciziile mai importante.
#2
citeste punctul 7.5 din regulament

ps: nu eu am modificat regulamentul
#3
6.5 - Folosirea unui jucator care nu se afla in lista jucatorilor inscrisi ai unei echipei, va rezulta in pierderea meciului cu scorul de 30-0 pentru echipa in cauza. Mentiune: un jucator poate fii inscris doar intr-o echipa.

Punctul 7.5 se refera doar la regulament. Eu am facut "contestatia" inainte sa il schimbe cineva, DAR eu nu am tinut cont de regulament, ci de corectitudine, atata tot. Bag alti jucatori in locul meu si gata. In fine, nu vreau sa o dau in polemica, mi-am spus o parere, prima de genu asta, si vreau sa trag si eu niste concluzii.
#4
bunelu Wrote:6.5 - Folosirea unui jucator care nu se afla in lista jucatorilor inscrisi ai unei echipei, va rezulta in pierderea meciului cu scorul de 30-0 pentru echipa in cauza. Mentiune: un jucator poate fii inscris doar intr-o echipa.

Punctul 7.5 se refera doar la regulament. Eu am facut "contestatia" inainte sa il schimbe cineva, DAR eu nu am tinut cont de regulament, ci de corectitudine, atata tot. Bag alti jucatori in locul meu si gata. In fine, nu vreau sa o dau in polemica, mi-am spus o parere, prima de genu asta, si vreau sa trag si eu niste concluzii.


si 6.5 nu de regulament tine? Smile) , sincer eu nu am nici o treaba cine joaca , cine castiga si cine ia locul 2 ... jucati de fun , daca mai primesti si niste bani ca iesi in top3 cu atat mai bine...
#5
ba da, de regulament tine, am dat doar un exemplu, apropo de regulament. Mai jos am explicat Smile. Eu joc de fun. Astept si alte pareri, daca se poate. Multam.
#6
bunelu . vb privat !
lasa sa se joace , e foarte frumos !
#7
pai daca joci de fun, nu fa riduri bunelu ca esti tanar! am discutat cu gh0st si si-a dat acordul. Mai invatati si voi ceva din campionat, si data viitoare cand v-a fi campionat vom vedea cum va fi. Trage tare sa fii organizator data viitoare!
#8
Daca si eu ma enervez.. pff.. eu am pus o intrebare simpla. Am invatat ce voiam sa invat din topicul asta Smile. Se poate inchide. Nu l-am facut pentru incorectitudinea de care s-a dat dovada. Cum am zis in post-ul initial, cei care au inteles mesajul meu, l-au inteles. Ne vedem la joaca.

Va pupa bunelu!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)